Ubytujte se přímo v centru razoviteho regionu, v třetím největším městě České republiky. Řeč je o Ostravě a secesním Hotelu Maria *** přímo na náměstí. Před procházkami centrem i okolím se posilníte snídaní formou bufetu, po nich se uvelebíte v pohodlném pokoji.

O ubytování

Hotel Maria *** je rodinný hotel v secesním stylu přímo v centru města Ostrava. Nebudete to tedy mít odsud daleko jak do centra dění třeba k Ostravské radnici s vyhlídkovou věží (1 km), na veleznámou ulici Stodolní (1 km), na Slezkoostravský hrad (1,5 km), do ZOO Ostrava (2,8 km) či k Národní kulturní památce Dolní oblast Vítkovice (4,3 km), ale zároveň ani do přírody - Beskydy i Skiareál Opálená se nachází cca 40 km od hotelu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 44 pokojů s kabelovou televizí (satelitní příjem pro omezený počet pokojů), internetovým připojením, telefonem pracovním stolem, minibarem a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovacím koutem, toaletou a fénem.

Máte zde možnost si zdarma zapůjčit dětskou postýlku, na přání zvolit pokoj bez bariér nebo s klimatizací.

Na čem si pochutnáte?

V Hotelu Maria najdete restauraci připravující pokrmy jak české, tak i mezinárodní kuchyně i bar s výběrem nápojů a lehkého občerstvení.

Ostrava Tip na výlet

Naše třetí největší město Ostrava leží na severovýchodě poblíž polských hranic. Ostrava bývala typickým průmyslovým městem. Dnes to již neplatí a můžete se těšit na řadu atrakcí a zážitků. Navštivte bývalý průmyslový areál Dolní Vítkovice, Novou radnici s vyhlídkovou věží nebo zoologickou zahradu.

Jaká další místa nevynechat?

  • hornické muzeum Landek Park
  • Slezskoostravský hrad
  • DinoPark Ostrava

Za zábavou můžete vyrazit do velmi dobře známé Stodolní ulice. Pokud naopak toužíte po troše klidu, vydejte se procházkou na haldu Emu - uměle vytvořený kopec, který nabízí krásné výhledy.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Dopřejte si v hotelovém wellness centru bahenní, bylinné i uhličité lázně, rašelinové zábaly, aromatické, částečné i celkové masáže.

Hotel Maria ***

Přívozská 23, Ostrava
Česká republika

+420 601 200 987

objednavky@hotel-maria.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen, zdarma
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za příplatek 200 Kč/noc, nutno rezervovat předem

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,5 km
Aquapark
0,9 km