Toužíte po odpočinku v prostředí Českomoravské vrchoviny? Ubytujte se v Hotelu SKI *** kousek od Vysočina areny a užijte si polopenzi a vstup do wellness. Čeká vás bazén, vířivka či Kneippův chodník. Uvolníte se navíc díky láhvi vína zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jana K.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu. Výborné místo na zimní dovolenou. Kousek od hotelu je sjezdovka, která je vhodná pro začátečníky a super jsou upravené tratě pro běžky, na které se dá nastoupit hned u hotelu. Wellness hotelu je dostačující. Snídaně super, večeře také - výběr ze tří jídel. Jako nedostatek hodnotíme pasivní personál v baru.

Skvělé (Adéla J.)

Cena odpovídá kvalitě. Bazén byl hezký. úklid pokojů vázl, vynášeli pouze koše. Ale nechtěli doplatit dítě na přistýlce, ani další hodinu wellness, takže za nás super.

Skvělé (Ferdinand S.)

Pěkný čistý hotel blízko sjezdovky a v výhledem na běžeckou arénu. Je to ráj pro běžkaře. Měli jsme apartmán v 6 patře . Na náš vkus hodně tvrdá postel ale to záleží jak je kdo zvyklý. Wellness moc pěkné. Služby střed ale větší výhrady nemáme.

Vynikající (Ivana K.)

Obdrželi jsme vše, jak bylo uvedeno na voucheru, pokoj čistý, útulný, strava pestrá, spokojenost s welness, personál milý a ochotný. Žádné výhrady.

Skvělé (Jiří M.)

Prostředí pěkné, hotel výborné ubytování (chtělo by to lepší matrace), jídlo přijatelné. Wellness pěkné (finské sauně chybí ochlazovací bazének), jinak pohodové, přijatelné množství lidí, bazén prostorný s protiproudem.

Skvělé (Lenka U.)

Vše v pořádku, jen na pokoji bych uvitala alespoň miniledničku a večeře větší výběr jídel. Personál báječný a vše super.

Skvělé (Drahomíra Vykydalová V.)

Prostředí hotelu nádherné, wellness super, doporučuji všem. Akorát menší výtka, snídaně dost pozdě.

Skvělé (Hana M.)

Hotel i služby odpovídaly popisu. Obdrželi jsme vše tak, jak bylo uvedeno. Jeden den nefungoval whirlpool, snad šlo pouze o výjimku.

Skvělé (Lenka B.)

Moc hezké pokoje, wellness, bazén. Výborné stravování i fajn personál. Jen škoda, že v okolí hotelu není novější dětské hřiště, nebo dětský koutek v hotelu.

Skvělé (Zdeněk P.)

Všechno v pořádku. Jen nám vadila volně pobíhající kočka po restauraci a hlavně při večeři.