Ráj pro běžkaře, turisty, cyklisty a horolezce. Na své si ve Žďárských vrších s mírně vlnitou krajinou posetou rybníky a skálami schovanými v lesích přijdou i rybáři nebo houbaři. A protože vás při ubytování v moderním Wellness penzionu Marta v Kuklíku u Sněžného čeká také wellness centrum s vířivkou a 3 druhy saun.

Ověřeno Travelkingem

“Penzion nás okouzlil už při příjezdu. Po vstupu nás uvítal milý personál a překvapily nás luxusní interiéry. Pokoj včetně koupelny byl prostorný, postel pohodlná a spalo se nám na ní výborně. Vypíchnout musím určitě také chutné snídaně a wellness, které bylo kouzelné, a díky vířivce a sauně se člověk nenudil, i když zrovna pršelo. Na výlet jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou na Zelenou horu, kde je kostel Sv. Jana Nepomuckého. Určitě se sem ještě vrátíme, abychom mohli okolí více prozkoumat za lepšího počasí. Možností výletů je tu totiž nespočet.” Přečtěte si celou recenzi

Martin Dittert - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Dubnu 2022

O ubytování

Wellness penzion Marta ve Žďárských vrších je novotou vonící rodinný podnik s krásným wellness. Najdete jej v malé vesničce Kuklík, přibližně 8 km severně od Nového Města na Moravě. Nedaleko to budete mít k památce UNESCO Poutnímu kostelu na Zelené Hoře (20 km), Zámku Kinských ve Žďáře nad Sázavou (22 km) i třeba do Westernového městečka Šikland (25 km). Z těch přírodních krás nevynechte například Devět skal (10 km) a po okolí se rozhlédněte díky jedné z okolních rozhleden, například Karasín (20 km) či Horní Les (25 km). Ski areál Harusák najdete cca 12 km od penzionu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízeném pokoji Lux s manželskou postelí, který je vybavený LCD televizí, WiFi a vlastní koupelnou a toaletou.

Na čem si pochutnáte?

Na snídani či polopenzi si pochutnáte přímo ve stylové restauraci s velice příjemným interiérem s dřevěným nábytkem a béžovo-bílými doplňky.

Kde budete relaxovat?

Intimně osvětleného wellness se nebudete moci dostatečně nabažit. K dispozici vám bude finská i parní sauna a infrasauna, vířivka, Kneippův chodník a samozřejmě odpočinková místnost s pohodlnými lehátky.

Wellness penzion Marta

Wellness penzion Marta

Kuklík 3 u Sněžného , Kuklík u Sněžného (u Nového Města na Moravě)
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
Od 14:00
Check Out
Do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
7,9 km

Tipy na výlet

CHKO Žďárské vrchy

CHKO Žďárské vrchyTip na výlet

Chráněná krajinná oblast Žďárské vrchy má rozlohu 70 940 ha a je nejvyšší částí Českomoravské vrchoviny. Nejvyšším vrcholem je Devět skal 836 m n.m. Typickými krajinnými prvky Žďárských vrchů jsou rulové skalní věže lákající lezce zpoza lesů a spousta rybníků a venkovských stavení s prvky horácké lidové architektury u polí a luk. Největšími rybníky jsou Velké Dářko, Veselský a Matějovský rybník.

Jaká místa nevynechat při návštěvě Žďárských vrchů?

  • Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
  • Skanzen Veselý kopec
  • Údolí Doubravy u Chotěboře
  • Navštivte také památkovou rezervaci lidové architektury Betlém Hlinsko, Havlíčkův Brod a Pilskou vodní nádrž.

Po turistických trasách můžete kromě Devíti skal navštívit i Žákovu horu, Radostínské rašeliniště a rašeliniště Velké Dářko.

Více informací
Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
Jihlava
Jihlava