Dovolená ve Žďárských vrších na Vysočině bude opravdovým balzámem na nervy. Hotel Sněžné *** vás okouzlí krásným prostředím, moderním wellness centrem, vynikající polopenzí i skvělou lokalitou. Vyrazíte si do Pohádkové vesničky, na koupání k rybníku či objevovat skalní útvary? A co takhle navštívit všechny památky UNESCO na Vysočině během jednoho dne?

O ubytování

Hotel Sněžné *** je dominantou obce Sněžné v CHKO Žďárské vrchy. Líbit se zde bude milovníkům přírody, pěší turistiky, cyklistiky i lyžování. Příjemnou procházkou se dostanete do japonské zahrady (400 m) s bonsajemi, pokračovat můžete na Drátenickou skálu (3,8 km), Malinskou skálu (6,3 km) nebo ke Čtyřem palicím (8 km). Pokud s sebou máte děti, určitě nevynechte návštěvu Pohádkové vesničky Podlesíčko (2,7 km). V létě si můžete vyrazit na koupačku k Milovskému rybníku (3,8 km), v zimě zase vyzkoušejte okolní lyžařská centra, třeba Skiareál Jimramov (7 km) či Ski Harusák (14 km).

Blízko to budete mít také hned k několika památkám UNESCO. Dokonce je všechny zvládnete navštívit během jednoho dne, jsou totiž od sebe vzdálené maximálně hodinu cesty. Nejdříve vyrazte na Zelenou horu ve Žďáru nad Sázavou, kde stojí poutní kostel Sv. Jana Nepomuckého z roku 1722 (20 km). Pokračujte do Telče (94,8 km) a projděte si nádherné historické centrum a renesanční zámek. A nakonec zajeďte i do Třebíče (60,6 km), kde na vás čeká Bazilika sv. Prokopa, židovská čtvrť, židovský hřbitov a synagoga.

Kde budete spát?

Ubytujete se v krásném, moderním pokoji s interiérem laděným do neutrálních barev a zdobeným dřevem. Na masivní dřevěné posteli s kvalitní matrací (22 cm) se vyspíte opravdu do růžova. O váš komfort se postarají také protihlukové dveře a k vybavení kromě manželské postele patří i LCD televize, WiFi připojení, skříně a police na oblečení a koupelna se sprchou, WC a fénem na vlasy.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové nekuřácké restauraci si pochutnáte na poctivé české kuchyni. Všechna jídla jsou připravovaná s důrazem na kvalitu a čerstvost surovin. V letních měsících navíc můžete posedět na venkovní zahrádce.

Kde budete relaxovat?

Úžasným zakončením vašeho dne budou chvíle strávené v moderním hotelovém wellness centru, kde si odpočinete v maxi vířivce pro 12 osob, finské sauně a infra sauně s ochlazovacím vědrem. Dopřát si můžete i profesionální relaxační nebo sportovní masáž, která vás zaručeně dostane do dobré nálady.

Cestujete s dětmi?

Menu restaurace zahrnuje i dětská jídla, navíc jsou zde k zapůjčení vysoké židličky a děti si mohou vyhrát i v dětském koutku.

Něco navíc

Chystáte se na výlet? V hotelu si můžete zapůjčit elektrokolo.

Hotel Sněžné ***

Hotel Sněžné ***

Sněžné 73 , Sněžné
Česká republika

Provozuje společnost:
Vision Travel s.r.o. IČ: 03350711


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Lyžárna
Fén
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
11,5 km
Zastávka
20 m
Sjezdovka
7,7 km
Běžkování
4 km

Tipy na výlet

CHKO Žďárské vrchy

CHKO Žďárské vrchy Tip na výlet

Chráněná krajinná oblast Žďárské vrchy má rozlohu 70 940 ha a je nejvyšší částí Českomoravské vrchoviny. Nejvyšším vrcholem je Devět skal 836 m n.m. Typickými krajinnými prvky Žďárských vrchů jsou rulové skalní věže lákající lezce zpoza lesů a spousta rybníků a venkovských stavení s prvky horácké lidové architektury u polí a luk. Největšími rybníky jsou Velké Dářko, Veselský a Matějovský rybník.

Jaká místa nevynechat při návštěvě Žďárských vrchů?

  • Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
  • Skanzen Veselý kopec
  • Údolí Doubravy u Chotěboře
  • Navštivte také památkovou rezervaci lidové architektury Betlém Hlinsko, Havlíčkův Brod a Pilskou vodní nádrž.

Po turistických trasách můžete kromě Devíti skal navštívit i Žákovu horu, Radostínské rašeliniště a rašeliniště Velké Dářko.

Více informací
Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
Jihlava
Jihlava