
Hledáte letní dovolenou za skvělou cenu? Omrkněte naši nabídku pobytů v Chorvatsku, Polsku, Slovinsku či Itálii a naplánujte si relax u moře už teď!
“Moc se nám líbilo příjemné wellness, kde jsme se v pošmourných podzimních dnech dokonale zrelaxovali. Hotel je obklopený lesy a do centra je to asi 30 minut, což může být pro někoho nevýhoda, ale milovníci zimních sportů a turisté to naopak určitě ocení.”
Nikola Průdková - Finanční týmHotel SKI *** se nachází v Novém městě na Moravě, které je nejvýznamnějším lyžařským střediskem Vysočiny. Město a okolí vám ale nabídne daleko víc než jen zimní sporty, těšit se můžete krásné výlety, zajímavé památky i relaxaci v jakémkoliv ročním období.
Přímo v Novém městě na Moravě najdete renesanční zámek z 16. století a Horácké muzeum Vysočiny s expozicemi zaměřenými na lidová řemesla, kulturu, sklářství, železářství a celkově historii města. V nedalekém Žďáru nad Sazávou na vás zase čeká kreativní Muzeum nové generace, kde se pomocí nejnovějších audiovizuálních technologií seznámíte s celým areálem místního zámku, Zelené hory a širokého okolí.
Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ale doporučujeme vidět i na vlastní oči. Je součástí kulturního dědictví UNESCO a jde o opravdový architektonický unikát. Skvělou příležitostí k výletu je také Obrázková cesta lesem Ochoza, která následuje osm obrázků spojených s historií a legendami této oblasti. V létě se vydejte za osvěžením k vodní nádrži Vír nebo k největšímu vysočinskému rybníku Velké Dářko.
V zimě samozřejmě nebudete mít o zábavu nouzi, nejbližší vlek na Harusův kopec je vzdálen pouze 500 m. Odsud si můžete projet 550 m dlouhou sjezdovku a pro děti je tu malý vlek a lyžařská škola. Areál pro běžecké lyžování a biatlon Vysočina Arena pak leží doslova pár kroků od hotelu a v okolí hotelu vedou také upravené běžecké a cyklistické trasy o celkové délce 15 km.
Hotelová nabízí vynikající české speciality a v letní sezoně se na venkovní terase připravují speciality na lávovém grilu a jiné lahůdky na rožni. Oblíbený nápoj a lehké občerstvení vám rádi připraví v lobby baru. Na přání je v provozu také vinárna s krbem.
Hotelové wellness centrum s výhledem do novoměstských lesů vybízí k relaxaci a načerpání nové energie. Můžete si zde vybrat vlastní způsob odpočinku, ať už preferujete plavání, saunování, posilování nebo masáže. Najdete zde vnitřní bazén s protiproudem a masážními tryskami, vířivku, Kneippův chodník a sluneční terasu s pohodlnými lehátky. V saunovém světě na vás čeká finská a parní sauna, tepidárium a solárium. Pro zpříjemnění dne si dopřejte uvolňující profesionální masáž.
Sportovní nadšenci si mohou dát do těla v hotelovém fitness centru vybaveném posilovacími a kardio stroji. Využít lze také 2 tenisové kurty. Přímo vedle hotelu je hřiště na minigolf.
Vlachovická 1000
, Nové Město na Moravě
Česká republika
+420 558 000 298