Přijeďte si odpočinout do Žďáru nad Sázavou, kde najdete památky i krásnou přírodu. Ubytujete se v Hotelu Jehla ***+ na dohled od Zelené hory a vychutnáte si místní polopenzi.

Užijte si možnosti v okolí

Žďár nad Sázavou i jeho okolí je poset řadou zajímavostí. Ve městě si můžete užít restaurace, kavárny nebo relaxační centrum s bazénem a wellness. Okouzleni budete také malebnou obcí Hamry nad Sázavou. Nachází se tam kamenný most a pozoruhodná Rozštípená skála.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Dagmar F.)

Personál byl ochotný a příjemný. Pokoj byl průměrně uklizený, na balkoně zůstaly vysušené zbytky jídla v miskách po předchozích ubytovaných. Jídlo bylo dobré. Velmi pěkná byla prohlídka zámku a muzea, určitě doporučuji.

Vynikající (Eva V.)

Hotel vypadá z venku nic moc, ale uvnitř je hezký. Prakticky v centru Žďáru a hned u cyklostezky, která vede až k Piláku. Pokoj byl hezký a čistý. Jídlo bylo v pohodě, nic extra, ale dobré. Personál příjemný a ochotný.

Skvělé (Zdeněk V.)

Prostředí hotelu starší, ale vyhovující, moc relaxu nenabízí, personál slušný, u snídaně chybělo něco pro milovníky sladké snídaně - koláč, bábovka, ale jinak dobré, v blízkosti památky Zelená hora a zámek, skvělé koupání v přehradě se skvělými levnými službami (lodička či šlapadlo za 20,- Kč/h :) , řada cyklotras a pěších tras, hezká dovolená pro dospělé i děti, tedy, když vyjde počasí jako nám.

Vynikající (Karin M.)

Hotel se zvenčí netváří nijak luxusně, ale uvnitř nás čekalo překvapení. Pokoje moderní, čisté, prostorné, pohodlné, vše zřejmě po nedávné rekonstrukci. Kuchyně výborná, pestrá. Personál milý, ochotný. V hotelu i okolí klid. Byli jsme maximálně spokojeni, pobyt doporučuji.

Skvělé (Josef K.)

Vše odpovídalo popisu. Hotel potřebuje investice - zejména rezavá zábradlí v lodžii nepůsobí dobře.

Vynikající (Stáňa V.)

Ubytování bylo pěkné a čisté. Velmi milé a vstřícné chování a jednání personálu k dětem (zvláště paní servírky a paní kuchařky). K večeři byly na výběr 3 jídla. Večeře nám chutnaly. Na snídani bych uvítala i ovoce (bylo pouze 1x a to nakrájený meloun). Kousek od hotelu je pěkné dětské hřiště. Kolem hotelu je dost prostoru a tak tu jezdily v klidu děti na kolech (pod naším dozorem).