• Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Relaxace v srdci Vysočiny

Chcete si odpočinout v objetí přírody na Vysočině? Ubytujte se v Hotelu Jehla *** ve Žďáře nad Sázavou, který je na dohled od Poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře zapsaného na seznamu UNESCO. Na každém pokoji a apartmánu je vlastní sociální zařízení, kabelová televize, minibar a WiFi připojení. Některé pokoje mají i lodžii. Na snídani nebo polopenzi si pochutnáte přímo v hotelové restauraci, kde se podávají pokrmy české i mezinárodní kuchyně.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Josef U.)

Ubytování dobré, trochu by to chtělo vymalovat chodby a některé pokoje. Personál ochotný, stravování výborné, silvestrovský večer (hudba nebyla podle mého vkusu ale budiž, nezavděčíte se všem).

Skvělé (Václav K.)

Příjemný personál Hotelu, pokoj čistý.

Skvělé (Miroslav ?.)

Hotel starej, ale dobrej, pokoje čisté, zrekonstruované, dokonce jsme měli na pokoji lednici, která nefungovala, v zásuvce ale byla, termostat natočen správně, zásuvka funkční, ale nechladila a to mě dost vadilo, pokoj 325, byli jsme tam 4 dny, tak jsem to neřešil. Večeře super, všechny mi chutnaly. Obsluhu u večeře nechápu. Kluk se zbytečně naběhá, když cestou zpátky do kuchyně nebude brát talíře po lidech co dojedli, vypadá to i blbě, když přijdete do restaurace na večeři a všude se válejí špinavý talíře, člověk pak neví jestli u toho stolu ještě někdo ji a pro něco si odskočil, taky sedat si na večeři ke stolu plným špinavých talířů a čekat až je někdo odnese není nic moc. Je to věc personálu domluvit se. Jinak pro nenáročné doporučuji.