Dovolená v Benátkách

Na pobyt v Benátkách nikdy nezapomenete! Věhlasné město, které leží mezi nekonečnem kanálů, se pyšní nádhernou architekturou odkazující na bohatou historii. Malebné úzké uličky, štíhlé gondoly a typický italský šarm – to jsou chlouby Benátek, které vás chytí za srdce.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Kdo by neznal slavné Benátky, které sehrály významnou roli v minulosti a dodnes patří mezi místa s největším náporem turistů. Ačkoliv davy mohou do jisté míry kazit jedinečný benátský šarm, město stojí za návštěvu kvůli romantické atmosféře a řady zajímavých památek. Dostanete se sem letecky, ale i po zemi, ať už autem nebo autobusem.

Romantická dovolená v Benátkách – na tu hned tak nezapomenete!

Vzhledem k romantické atmosféře a půvabné architektuře města nikoho nepřekvapí, že jsou Benátky jednou z nejnavštěvovanějších destinací na světě. Itálie ukrývá mnoho krásných měst, málokteré je však tak unikátní jako Benátky, které leží na desítkách ostrovů mezi nekonečnými kanály.

Ať už budete město všech měst poznávat po svých anebo ho proplujete na tradiční gondole, nesmí vaší pozornosti uniknout náměstí sv. Marka s ikonickou bazilikou a zvonicí, kterou zná celý svět. Hned naproti štíhlé věži stojí Dóžecí palác z 9. století, který sloužil jako obranná pevnost. Z desítek mostů překlenujících kanály je nejznámější Most vzdechů, přes který se prostě při návštěvě Benátek musíte projít!

Benátky, italsky Venezia, jsou ideální destinací pro páry, které si zde užijí romantické chvíle nejen při večeři v tradiční italské restauraci. Líbit se tu však bude i rodinám s dětmi, které nadchnou plavby lodičkami. Z Benátek navíc můžete vyrazit objevovat severní Itálii, v létě vyrazit k moři a v zimě za lyžováním.