Wellness pobyty v Orlických horách

Průzračná voda, čistý horský vzduch a panoramatické výhledy na zvlněnou krajinu. Orlické hory vás okouzlí nádhernou přírodou, zajímavými památkami i příležitostmi k odpočinku. Abyste si užili dovolenou na sto procent, vyberte si wellness pobyt v Orlických horách z naší nabídky a oddávejte se odpočinku v krásném prostředí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v April Hotelu Panorama jsme si velmi užily. Nejvíce jsme ocenily polohu hotelu ve velmi klidné lokalitě, díky čemuž jsme slyšely jen zpěv ptáčků a hlavně tu nebyl žádný hluk z aut či rádií. Dále nám pobyt zpříjemnil velmi milý, usměvavý a ochotný personál – pan číšník nám například dával i tipy na výlety. K tomu krásný světlý pokoj a vynikající jídlo, které bylo doslova gurmánským zážitkem. Hotel je navíc skvělým výchozím bodem pro nejrůznější výlety po okolí, po kterých jsme si mohly dopřát příjemný odpočinek v hotelovém wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým


Orlické hory vám nabídnou od všeho trošku, a to kdykoliv během roku. V létě se tu můžete věnovat turistice nebo koupání, užívat si kulturní akce nebo otestovat místní cyklostezky. V zimních měsících na vás zase čekají sjezdovky a udržované běžkařské tratě. To vše v krásné, nedotčené přírodě.

Do Orlických hor za wellness pobytem, přírodou i historií

Dovolená na Orlicku vám umožní skloubit vše, co máte rádi. Aktivní vyžití v horách můžete kombinovat s odpočinkem v hotelovém wellness centru. Unavená chodila z chození po památkách večer uložíte do soukromé vířivky a prochladlé tělo ze sjezdovky necháte rozmrznout v sauně. Objednejte si pobyt s polopenzí, nebo dokonce plnou penzí. a užijte si dovolenou bez starostí.

Do klidného prostředí Orlických hor můžete vyrazit s celou rodinou. Chcete-li ušetřit, využijte atraktivních nabídek jako pobyt s dítětem zdarma. Vaše ratolesti si užijí koupání v hotelovém bazénu i dětským koutkem přímo v ubytování. Líbit se jim bude i na výletech v horách nebo u vodní nádrže Pastviny, kde se mohou mimo jiné projet parádní bobovou dráhou.

A kam vyrazit na výlet, až vás neomezené wellness omrzí? Ve svém živlu se tu budou cítit především milovníci přírody. Vyrazte na nejvyšší horu Velká Deštná, Anenský vrch nebo do přírodní rezervace Zemská brána. Za historií můžete zamířit ke zřícenině hradu Potštejn, Frymburk nebo na Kolowratský zámek. Nadšence do zimních sportů zase potěší špičkové lyžařské areály, třeba Ski Centrum Deštné, Ski areál Říčky nebo České Petrovice.