Wellness pobyty ve Vídni

Vyrazte na dovolenou do Vídně, města s bohatou historií, architekturou a kulturou. Ať už plánujete romantický víkend pro dva nebo rodinnou dovolenou, jistě si rádi odpočinete také v kvalitním wellness. Z nabídky wellness pobytů v této evropské metropoli si jistě vyberete.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lázeňský pobyt v Hotelu Dvořák byl naprosto skvělý. Personál hotelu je velice milý, ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Ubytovány jsme byly v prostorném pokoji s balkónem, který měl výhled na centrum. Využily jsme wellness s bazénem a saunami, dopřály si několik procedur v balneo centru i thajskou masáž - vše bylo parádní. Vynikající byla také polopenze s bohatým výběrem ze zdravých pokrmů. Hotel je přímo v centru Karlových Varů, a tak jsme každý den vyrazily na procházku po kolonádách a ochutnávaly místní prameny.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Musím uznat, že renovace Hotelu Fagus prospěla a udělala z něj opravdu moderní zařízení. Ubytování mě potěšilo pěkným pokojem, lesním prostředím a velice ochotným personálem. Ideální program na večer pak nabízí wellness centrum, kde si parádně odpočinete. V dojezdové vzdálenosti leží město Šoproň, jehož centrum nabízí mnoho památek, muzeí i butiků. Dokonce si můžete zaplatit jízdu vláčkem kolem historického jádra města.”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým


Vídeň je tepající metropolí s bohatým kulturním životem, historickým i uměleckým dědictvím a mnoha dalšími krásami, které vás nenechají chladnými. Na dovolené si zde užijete bohatou gastronomii, wellness, umění i památky, najde se zkrátka něco pro každého.

Wellness, památky i gastronomické zážitky - ve Vídni jako na dlani

Chystáte se do Vídně za památkami? Nenechte si ujít zámek Schönbrunn a jeho nádherné zahrady, skleníky i ZOO. Podívejte se na katedrálu na náměstí Stephansplatz nebo hrad Hofburg, bývalé sídlo rakouských panovníků. Za vidění stojí také barokní náměstí Michaelerplatz nebo vídeňská radnice. Pro obdivovatele modernějších kulturních památek je tu potom Muzeum moderního umění či Leopoldovo muzeum.

Plánujete dovolenou s dětmi? Pak si musíte udělat čas na návštěvu zábavního parku Práter, kde se nejen projedete na legendárním Obřím kole, ale i na horské dráze, kolotočích a dalších atrakcích. Děti i dospělí si jistě užijí i návštěvu termálních lázní Therme Wien s 26 bazény a saunovou zónou. Saunu či vířivku ale můžete mít i mnohem blíže, stačí si zarezervovat některý z pobytů v hotelu s vlastním wellness centrem.

Co ještě můžete ve Vídni zažít? Rozhodně musíte ochutnat Sacherův dort a pravou vídeňskou kávu. Vyznavači masitých jídel jistě nepohrdnou poctivým řízkem, na dovolené se přece kalorie nepočítají. V zimě jsou potom hlavní atrakcí vánoční trhy, které se odehrávají na několika náměstích, a pochutnáte si zde na horkém punči a čerstvě upečených dobrotách.