Wellness pobyty ve Vídni

Vyrazte na dovolenou do Vídně, města s bohatou historií, architekturou a kulturou. Ať už plánujete romantický víkend pro dva nebo rodinnou dovolenou, jistě si rádi odpočinete také v kvalitním wellness. Z nabídky wellness pobytů v této evropské metropoli si jistě vyberete.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým


Vídeň je tepající metropolí s bohatým kulturním životem, historickým i uměleckým dědictvím a mnoha dalšími krásami, které vás nenechají chladnými. Na dovolené si zde užijete bohatou gastronomii, wellness, umění i památky, najde se zkrátka něco pro každého.

Wellness, památky i gastronomické zážitky - ve Vídni jako na dlani

Chystáte se do Vídně za památkami? Nenechte si ujít zámek Schönbrunn a jeho nádherné zahrady, skleníky i ZOO. Podívejte se na katedrálu na náměstí Stephansplatz nebo hrad Hofburg, bývalé sídlo rakouských panovníků. Za vidění stojí také barokní náměstí Michaelerplatz nebo vídeňská radnice. Pro obdivovatele modernějších kulturních památek je tu potom Muzeum moderního umění či Leopoldovo muzeum.

Plánujete dovolenou s dětmi? Pak si musíte udělat čas na návštěvu zábavního parku Práter, kde se nejen projedete na legendárním Obřím kole, ale i na horské dráze, kolotočích a dalších atrakcích. Děti i dospělí si jistě užijí i návštěvu termálních lázní Therme Wien s 26 bazény a saunovou zónou. Saunu či vířivku ale můžete mít i mnohem blíže, stačí si zarezervovat některý z pobytů v hotelu s vlastním wellness centrem.

Co ještě můžete ve Vídni zažít? Rozhodně musíte ochutnat Sacherův dort a pravou vídeňskou kávu. Vyznavači masitých jídel jistě nepohrdnou poctivým řízkem, na dovolené se přece kalorie nepočítají. V zimě jsou potom hlavní atrakcí vánoční trhy, které se odehrávají na několika náměstích, a pochutnáte si zde na horkém punči a čerstvě upečených dobrotách.