Wellness pobyty ve Vídni

Vyrazte na dovolenou do Vídně, města s bohatou historií, architekturou a kulturou. Ať už plánujete romantický víkend pro dva nebo rodinnou dovolenou, jistě si rádi odpočinete také v kvalitním wellness. Z nabídky wellness pobytů v této evropské metropoli si jistě vyberete.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Vídeň je tepající metropolí s bohatým kulturním životem, historickým i uměleckým dědictvím a mnoha dalšími krásami, které vás nenechají chladnými. Na dovolené si zde užijete bohatou gastronomii, wellness, umění i památky, najde se zkrátka něco pro každého.

Wellness, památky i gastronomické zážitky - ve Vídni jako na dlani

Chystáte se do Vídně za památkami? Nenechte si ujít zámek Schönbrunn a jeho nádherné zahrady, skleníky i ZOO. Podívejte se na katedrálu na náměstí Stephansplatz nebo hrad Hofburg, bývalé sídlo rakouských panovníků. Za vidění stojí také barokní náměstí Michaelerplatz nebo vídeňská radnice. Pro obdivovatele modernějších kulturních památek je tu potom Muzeum moderního umění či Leopoldovo muzeum.

Plánujete dovolenou s dětmi? Pak si musíte udělat čas na návštěvu zábavního parku Práter, kde se nejen projedete na legendárním Obřím kole, ale i na horské dráze, kolotočích a dalších atrakcích. Děti i dospělí si jistě užijí i návštěvu termálních lázní Therme Wien s 26 bazény a saunovou zónou. Saunu či vířivku ale můžete mít i mnohem blíže, stačí si zarezervovat některý z pobytů v hotelu s vlastním wellness centrem.

Co ještě můžete ve Vídni zažít? Rozhodně musíte ochutnat Sacherův dort a pravou vídeňskou kávu. Vyznavači masitých jídel jistě nepohrdnou poctivým řízkem, na dovolené se přece kalorie nepočítají. V zimě jsou potom hlavní atrakcí vánoční trhy, které se odehrávají na několika náměstích, a pochutnáte si zde na horkém punči a čerstvě upečených dobrotách.