Wellness pobyty v Ostřihomi

Relax u Dunaje ve stínu monumentální baziliky. Tak by se daly nazvat wellness pobyty v Ostřihomi, historickém maďarském městě, které se nachází přímo na hranici se Slovenskem. Vydejte se sem nejen za termálním koupalištěm, ale také za historií. Tak který z pobytů vám chytl za srdce?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Penzion nabízí stylové a komfortní ubytování v srdci města, opravdu jen pár kroků od hlavních lákadel, kterými jsou zejména bazilika, hrad a lázně. Určitě neomrzí ani procházky uličkami a podél řeky Dunaj. Pokoj byl prostorný a pěkně vybavený. Snídaňový bufet s dostatečným výběrem se nachází přímo v penzionu, servírované večeře se podávají v sousední restauraci, jen minutu od penzionu. Ocenili jsme možnost využít kávovar kdykoliv během dne a posezení na dvoře plném zeleně. Každý večer jsme také relaxovali v saunách a vířivce v suterénu. ”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Ostřihom je sice historickým městem známým pro svou impozantní baziliku Panny Marie a svatého Vojtěcha, vedle kulturních památek však nabízí také jedny z nejmodernějších a nejstylovějších termálních lázní v celém Maďarsku. Vypravte se sem za poznáním i relaxem na wellness pobyt v Ostřihomi.

Proč vyrazit na wellness pobyt do Ostřihomi?

Ostřihom vám může nabídnout nesčetné možnosti jak k odpočinku, tak k zábavě. Místní termální lázně Aquasziget patří mezi nejmodernější lázeňské komplexy v Maďarsku. Najdete tu 10 venkovních a vnitřních bazénů napuštěných léčebnou termální vodou. Neomezené wellness jistě potěší každého, kdo je unavený od všedních starostí a potřebuje oddych.

Nudit se tu rozhodně nebudete. Překvapí vás masážní trysky, pobaví tobogány dlouhé až 60 metrů a potěší relaxační zóna. Vířivka a sauna vám pomůže se uvolnit a letní venkovní koupaliště zase splní vaše očekávání o perfektní dovolené u vody. Cestujete-li s vašimi ratolestmi, vyberte si pobyt s dětmi zdarma a nechte je si vyhrát v dětském koutku.

Ve volných chvílí si vyšlápněte na Hradní vrch, kde stojí proslulá bazilika Panny Marie a svatého Vojtěcha a královský hrad. Zavítat můžete na prohlídku nebo si užít výhled na Dunaj a sousední slovenské Štúrovo. Budete-li mít chuť můžete se na Slovensko vydat hezkou procházkou po mostě. Zastavte se také u Dunaje nebo si projděte historické centrum města se sochou skladatele Franze Liszta.