Víkendové pobyty v Chorvatsku

Letní dovolená je stále v nedohlednu, ale moře vám už tolik chybí? Nic není nemožné! Vydejte se na víkendový pobyt v Chorvatsku, kde si doplníte sluneční vitamín D a načerpáte energii z Jadranu i pohodové atmosféry, která ho obklopuje.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Pinija nás ohromil a své 4* si naprosto zaslouží. Nedávno prošel rekonstrukcí, takže pokoj i koupelna byly nové a hezky zařízené. Každý si tu najde to své (minigolf, tenis, bary, restaurace, taneční večery, programy pro děti, bazény, wellness...). Hotel má ideální polohu, leží na poloostrůvku a je obklopen plážemi a mořem. V rámci polopenze jsme zažili opravdovou hostinu. Na snídani i večeři bylo na výběr opravdu vše, na co si jen člověk vzpomene. Nechyběly dezerty, které byly dokonalou tečkou za každým dnem.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Nejblíže českým hranicím je Jadran na pobřeží chorvatského poloostrova Istrie a Kvarnerského zálivu. Až se vám tedy po moři neodkladně zasteskne, můžete se v jeho vodách koupat už za necelých 6 hodin cesty z Česka. Sever Chorvatska přitom nabízí všechny ingredience dokonalé dovolené u moře: starobylá města s památkami, pobřežní promenády, restaurace se skvělou středomořskou kuchyní i průzračně čisté moře.

Kam na víkend v Chorvatsku?

zde