Víkendové pobyty se psem

Rádi byste jeli o víkendu jeli objevovat zajímavá místa, ale nedaří se vám sehnat hlídání pro vašeho pejska, nebo jej prostě rádi vezmete sebou? Právě pro vás máme nabídku víkendových pobytů se psem! Výlety a prozkoumávání neznámých míst si užijete nejlépe se svým čtyřnohým přítelem.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Už jste se silami v koncích a dlouhá dovolená je stále v nedohlednu? Vyražte na víkendový pobyt a dopřejte si pořádný restart. Svého pejska vezměte bez obav s sebou a užijte si objevování nových míst společně. Výhodou pobytů v Česku je, že nebudete muset cestovat daleko, což zajisté ocení i váš pejsek.

Zažijte dokonalý víkend se psem

Je načase vyrazit na pořádný víkendový pobyt plný odpočinku! Tentokrát ovšem nemusíte odolávat smutným očím vašeho čtyřnohého zlatíčka, které tuší, že znovu zůstane bez vás. Vezměte svého psa na pobyt s sebou – mnoho hotelů a penzionů vítá psí návštěvníky se stejnou radostí jako ty lidské. Nic tak nebude bránit tomu, abyste se na dovolenou vypravili společně.

Ideálním místem pro dovolenou s pejskem jsou samozřejmě hory, které nabízejí nekonečné možnosti procházek po turistických trasách i po měkoučké trávě na horských loukách. V létě je skvělou volbou vyrazit na dovolenou k vodě, kde je během tropických dnů přeci jen příjemněji a pejsci si ve vodě užijí spoustu zábavy. Pokud vyhledáváte spíše relax v termální vodě s ozdravnými účinky, je pro vás ideální volbou pobyt v lázních se psem. Léčebné procedury pro mazlíčky sice zatím v nabídce nemáme, ale procházky po lázeňských parcích a ochutnávání sladkých oplatek si ovšem můžete vychutnat společně.

Hledáte inspiraci, kam na víkendový pobyt v Česku? Přečtěte si články z rubriky Víkendovky a vydejte se po stopách našich cestovatelských itinerářů za těmi nejzajímavějšími památkami, atrakcemi i přírodními krásami.