Víkendové pobyty se psem

Rádi byste jeli o víkendu jeli objevovat zajímavá místa, ale nedaří se vám sehnat hlídání pro vašeho pejska, nebo jej prostě rádi vezmete sebou? Právě pro vás máme nabídku víkendových pobytů se psem! Výlety a prozkoumávání neznámých míst si užijete nejlépe se svým čtyřnohým přítelem.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lázeňský pobyt v Hotelu Dvořák byl naprosto skvělý. Personál hotelu je velice milý, ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Ubytovány jsme byly v prostorném pokoji s balkónem, který měl výhled na centrum. Využily jsme wellness s bazénem a saunami, dopřály si několik procedur v balneo centru i thajskou masáž - vše bylo parádní. Vynikající byla také polopenze s bohatým výběrem ze zdravých pokrmů. Hotel je přímo v centru Karlových Varů, a tak jsme každý den vyrazily na procházku po kolonádách a ochutnávaly místní prameny.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Musím uznat, že renovace Hotelu Fagus prospěla a udělala z něj opravdu moderní zařízení. Ubytování mě potěšilo pěkným pokojem, lesním prostředím a velice ochotným personálem. Ideální program na večer pak nabízí wellness centrum, kde si parádně odpočinete. V dojezdové vzdálenosti leží město Šoproň, jehož centrum nabízí mnoho památek, muzeí i butiků. Dokonce si můžete zaplatit jízdu vláčkem kolem historického jádra města.”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým


Už jste se silami v koncích a dlouhá dovolená je stále v nedohlednu? Vyražte na víkendový pobyt a dopřejte si pořádný restart. Svého pejska vezměte bez obav s sebou a užijte si objevování nových míst společně. Výhodou pobytů v Česku je, že nebudete muset cestovat daleko, což zajisté ocení i váš pejsek.

Zažijte dokonalý víkend se psem

Je načase vyrazit na pořádný víkendový pobyt plný odpočinku! Tentokrát ovšem nemusíte odolávat smutným očím vašeho čtyřnohého zlatíčka, které tuší, že znovu zůstane bez vás. Vezměte svého psa na pobyt s sebou – mnoho hotelů a penzionů vítá psí návštěvníky se stejnou radostí jako ty lidské. Nic tak nebude bránit tomu, abyste se na dovolenou vypravili společně.

Ideálním místem pro dovolenou s pejskem jsou samozřejmě hory, které nabízejí nekonečné možnosti procházek po turistických trasách i po měkoučké trávě na horských loukách. V létě je skvělou volbou vyrazit na dovolenou k vodě, kde je během tropických dnů přeci jen příjemněji a pejsci si ve vodě užijí spoustu zábavy. Pokud vyhledáváte spíše relax v termální vodě s ozdravnými účinky, je pro vás ideální volbou pobyt v lázních se psem. Léčebné procedury pro mazlíčky sice zatím v nabídce nemáme, ale procházky po lázeňských parcích a ochutnávání sladkých oplatek si ovšem můžete vychutnat společně.

Hledáte inspiraci, kam na víkendový pobyt v Česku? Přečtěte si články z rubriky Víkendovky a vydejte se po stopách našich cestovatelských itinerářů za těmi nejzajímavějšími památkami, atrakcemi i přírodními krásami.