Víkendové pobyty se psem

Rádi byste jeli o víkendu jeli objevovat zajímavá místa, ale nedaří se vám sehnat hlídání pro vašeho pejska, nebo jej prostě rádi vezmete sebou? Právě pro vás máme nabídku víkendových pobytů se psem! Výlety a prozkoumávání neznámých míst si užijete nejlépe se svým čtyřnohým přítelem.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pension Relax je ideálním ubytováním při návštěvě Krkonoš. Cítili jsme se zde velmi dobře. Pokoj byl pohodlně zařízený a čistý, strava vynikající a personál moc milý. Navíc je tu možnost relaxace ve formě privátního wellness s vířivkou a saunou, kde jsme si po celodenním výletu na Sněžku skvěle odpočinuli. Stihli jsme i pár výletů, ale určitě doporučuji delší pobyt, protože aktivit je v okolí opravdu mnoho.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt jsme si dokonale užili. I když se penzion nachází uprostřed typické horské vesničky v Rakousku, díky slovenskému personálu jsme jazykovou bariéru vůbec neřešili. Náš pokoj byl komfortní a strava uspokojivá. Pan recepční se o nás po celou dobu perfektně staral, vždy nám pomohl a poradil skvělé tipy pro výlety po okolí. Výhodou v rámci balíčku byla slevová Lungau Card, se kterou jsme měli vstupenky a lanovku zdarma.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Už jste se silami v koncích a dlouhá dovolená je stále v nedohlednu? Vyražte na víkendový pobyt a dopřejte si pořádný restart. Svého pejska vezměte bez obav s sebou a užijte si objevování nových míst společně. Výhodou pobytů v Česku je, že nebudete muset cestovat daleko, což zajisté ocení i váš pejsek.

Zažijte dokonalý víkend se psem

Je načase vyrazit na pořádný víkendový pobyt plný odpočinku! Tentokrát ovšem nemusíte odolávat smutným očím vašeho čtyřnohého zlatíčka, které tuší, že znovu zůstane bez vás. Vezměte svého psa na pobyt s sebou – mnoho hotelů a penzionů vítá psí návštěvníky se stejnou radostí jako ty lidské. Nic tak nebude bránit tomu, abyste se na dovolenou vypravili společně.

Ideálním místem pro dovolenou s pejskem jsou samozřejmě hory, které nabízejí nekonečné možnosti procházek po turistických trasách i po měkoučké trávě na horských loukách. V létě je skvělou volbou vyrazit na dovolenou k vodě, kde je během tropických dnů přeci jen příjemněji a pejsci si ve vodě užijí spoustu zábavy. Pokud vyhledáváte spíše relax v termální vodě s ozdravnými účinky, je pro vás ideální volbou pobyt v lázních se psem. Léčebné procedury pro mazlíčky sice zatím v nabídce nemáme, ale procházky po lázeňských parcích a ochutnávání sladkých oplatek si ovšem můžete vychutnat společně.

Hledáte inspiraci, kam na víkendový pobyt v Česku? Přečtěte si články z rubriky Víkendovky a vydejte se po stopách našich cestovatelských itinerářů za těmi nejzajímavějšími památkami, atrakcemi i přírodními krásami.