Užijte si dovolenou v oblíbeném lázeňském městě. Kromě ubytování v luxusní Vile Anna **** vás čeká neomezené využití plaveckého a rekreačního bazénu i saunového světa, k tomu dostanete vstup do termálního bazénu Grand.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (jiří A.)

Velmi příjemný personál, welnes úžasné - byli jsme na 2 bazény sami, jídlo velmi chutné, ubytování příjemné a mají zde nádherné nové termální koupaliště Zelená žába, městečko pěkné, škoda že se některé lázeňské domy dostaly do nesprávných rukou a rozpadají se. Ale to známe i od nás.

Vynikající (Miluše T.)

Dobré umístění hotelu, snídaně klasika a dostačující, večeře výběr ze tří jídel a bylo vše moc dobré, velmi příjemný personál.

Skvělé (jitka L.)

Bazén a sauny byli super, obsluha velmi příjemná a vstřícná, jen vybavení již odpovídá stáří hotelu, chtělo by obměnu.

Vynikající (Pavel ?.)

Hotel odpovídal popisu. Dovolená byla perfektní, vše bylo zajištěno dle popisu. Personál hotelu velmi vstřícný a milý. Doporučuji všem. Děkujeme.

Skvělé (Jiří ?.)

Hotelové vybavení pokoje je sice starší ale dostačující. Celkově jsme byli spokojeni - se stravou i obsluhou. Jen wellness jsme nevyzkoušeli, jezdili jsme na výlety do okolí a tak do 19 hodin jsme koupání nestíhali.

Vynikající (Šárka ?.)

Hotel byl pěkný a personál byl velmi příjemný. Hlavně paní recepční - velmi ochotná a laskavá. Jen jsem byla zklamaná, protože bylo uvedené, že se jedná o termální vodu, což ta nebyla - byla poměrně chladná na termál. jinak vše super.

Vynikající (Petr V.)

Ano, vše perfektní. Nedostatek malý pokoj - ale bez závad co se týče vybavení a funkčnosti.

Skvělé (Zdeněk K.)

Prostředí pěkné, v pokoji 307 však záclona zašedlá, dveře do koupelny zkřivené - téměř nešly zavřít. Služby a wellness na velmi dobré úrovni. Vydařený výlet na areál "Zelená žaba"a na zámek v Bojnicích.

Skvělé (Jaroslava K.)

Prostředí hotelu odpovídalo nabídce, strava výborná, bezva wellness a příjemný personál. Určitě doporučíme našim přátelům.

Vynikající (Vít B.)

Mimořádně kladně hodnotíme pobyt v Trenčianských Teplicích. Určitě se opětovně ubytujeme.