Dovolená v Ramsau am Dachstein

Ráj turistiky a zimních sportů – i tak by se dalo popsat malebné horské městečko Ramsau am Dachstein. Jak už název napovídá, nachází se u pohoří Dachstein, v Severních vápencových Alpách. Městečko a jeho okolní příroda neláká pouze turisty, ale i vrcholové sportovce, kteří sem jezdí načerpat energii. Vyberte si pobyt v Ramsau am Dachstein a odpočiňte si v krásné přírodě rakouských Alp.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Ramsau am Dachstein najdete v krásném Štýrsku. Ze severu městečko lemuje pohoří Dachstein, z jihu údolí Enns. Díky jeho ideální poloze to nebudete mít daleko do přírody ani do dalších měst. Blízko leží například oblíbený Schladming.

Pohádková dovolená v létě i zimě

Ramsau am Dachstein není pouze malebné městečko, ale i slunná plošina nabízející nespočet túr pro celou rodinu. Vydejte se na cestu zelenými pastvinami či majestátními ledovci. Pokud cestujete s malými dětmi, vypravte se na pohádkovou stezku Märchenweg. Ta vás provede kolem perníkové chaloupky a nejrůznějších klouzaček a prolézaček. Pokud patříte mezi vášnivé cyklisty, je pro vás k dispozici více než 25 různých tras pro horskou cyklistiku.

V zimě si na své přijdou všichni milovníci zimních sportů, ale i relaxace – zasněžená horská krajina balzámem na duši. Ať už vás baví lyže, snowboarding nebo freeride – všichni si přijdou na své. V okolí se nachází několik lyžařských středisek, například rodinný skiareál Ramsau am Dachstein se širokými sjezdovkami nebo Rittisberg, který nabízí širokou škálu různě obtížných sjezdovek. Nejlépe uděláte, když si vyberete pobyt u sjezdovky, za zimním dobrodružstvím to pak budete mít jen pár kroků.

Náš tip: Po dni stráveném v horách není nic lepšího než si odpočinout ve vířivce nebo sauně. Sáhněte po některém z wellness balíčků a užijte si procházky krásnou rakouskou přírodou spolu s prvotřídním odpočinkem. Na vaší dovolené nám záleží, proto se do hotelů vydáváme osobně, abychom ověřili kvalitu nabízených služeb. Nabídku námi ověřených pobytů naleznete zde.