Léto v horách, slunce odrážející se od alpských vrcholků, čistý vzduch a téměř nekonečné možnosti turistiky a cyklistiky, to je dovolená v Hotelu Pruggererhof ***. V ceně i chutné snídaně a večeře se salátovým bufetem.

K pobytovému balíčku dostanete zdarma slevovou kartu Sommercard nabitou výhodami jako jsou:

  • slevy na lanovky i autobusy,
  • vstupy do lázní Schladming, termálních lázní Ramsau a venkovních lázní Aich,
  • slevy do mnoha muzeí, na adrenalinové sportovní aktivity a kulturní akce.

Turistický i cyklistický ráj v horách

Okolí je přímo prošpikováno turistickými i cyklistickými trasami, stačí tedy přibalit na dovolenou pohory, svého dvoukolého miláčka (nebo si vypůjčit kolo v hotelu) a vydat se poznávat krásnou alpskou přírodu.

Pokud chcete zažít trochu adrenalinu, můžete vyzkoušet například sjezd divoké řeky na raftu nebo si zajít do blízkého Adventure Parku Gröbming a Zippline.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva T.)

Byli jsme naprosto spokojeni. Skvělá kuchyně, krásný hotel, ochotný a milý personál, rádi se sem vrátíme.

Vynikající (Barbora M.)

Hotel byl velmi pěkný a čistý. Personál by vždy milý a ochotný zajistit vše o co jsme si řekli. Paní na recepci byla super veselá a usměvavá. Jídlo bylo ve formě bufetu (snídaně a večeře) a bylo opravdu vynikající. Pokoje každý den uklizené. Sprchový kout byl dostatečně velký. Jediná věc co bych vytkla byly postele - jsou docela tvrdé.

Vynikající (Ivana Z.)

Jednoduché hodnocení - vše naprosto super, ubytování, strava personál na jedničku s několika hvězdičkami. Můžeme všem vřele doporučit, lyžování max. 7km od hotelu. Rádi si zase pobyt zopakujeme. Ivana s rodinou.

Vynikající (Barbora M.)

Hotel byl velmi pěkný a čistý. Personál by vždy milý a ochotný zajistit vše o co jsme si řekli. Paní na recepci byla super veselá a usměvavá. Jídlo bylo ve formě bufetu (snídaně a večeře) a bylo opravdu vynikající. Pokoje každý den uklizené. Sprchový kout byl dostatečně velký. Jediná věc co bych vytkla byly postele - jsou docela tvrdé.

Skvělé (Jana A.)

Prostředí pěkné, spokojenost. Strava zklamání, po 2 dnech pobytu místo prezentované polopenze formou bufetu v rámci úsporného režimu byla večeře servírována. Klienti by měli být o těchto změnách předem informováni. Náš výběr tohoto hotelu byl především kvůli švédským stolům.

Vynikající (Eva T.)

Prostředí hotelu bylo opravdu krásné, menší, nově zrekonstruovaný hotel v klidném prostředí, zároveň kousek od Schladmingu, tudíž ideálně situován. Strava byla výborná, personál velmi milý. Obrovskou výhodou je poskytnutí tzv. Sommercard, umožňuje absolvovat spoustu aktivit zcela zdarma. Okolo je nepřeberné množství výletů, my stihli Dachstein, Waldhäuselalm pro děti, koupání ve Schladmingu, Planai a Hopsiland a vodopád Riesachfall. Nejedná se o typický rodinný hotel, ale my jako rodina s malými dětmi jsme se zde cítili velmi dobře. Moc rádi bychom se vrátili na delší pobyt.

Vynikající (Virginie W.)

Vynikající ubytování a bezkonkurenčně dobře jídlo! Ochotna pí. majitelka (Maďarka) a i ostatní personál. Vzorně čisto, nádherná příroda, klid na spaní. K tomu všemu velice výhodná Schladming Sommer card - Dachstein card, zadarmo jsme absolvovali 4 lanovky aj.

Vynikající (Diana K.)

Všechno bylo dle popisu. Moc se nám líbilo a užili jsme si pohodový odpočinek. Pokoj perfektně čistý, personál velmi milý a vstřícný, jídlo bylo moc dobré. Letní karta na jméno fungovala - ušetří se dle prospektů za lanovky i slevy na ostatní vstupné. Nestihli jsme navštívit vše, co jsme chtěli. V blízkém okolí toho je hodně :) Určitě doporučujeme! A sami se rádi vrátíme.

Vynikající (Klára H.)

Krásné ubytování, výborná strava, skvělé postele, spousta výhod s poskytovanou kartou, úžasné okolí a příroda.

Vynikající (Jiří M.)

Spokojenost maximální. Vše co bylo avizováno bylo splněno. Strava výtečná, pokoj krásný a voňavý. Personál vstřícný a milý. Sommercard byl velmi vítaný bonus. Po propočtech jsem díky ní ušetřil nemalé peníze na vstupných a na poplatcích za silnice. Kompletní výlet včetně jízdenek na Dachstein + silnice k Dachsteinu zdarma! Spousta míst, kam se dá jít. Příště si to vezmu na delší dobu, neboť je zde mnoho nádherných míst, které jsem v časové tísni nestihl navštívit. Doporučuji zmíněný Dachstein /měl jsem štěstí na počasí, jasno a slunečno/ Silberklamm - nádherná soutěska plná divoké vody a nádherných výhledů za 3,5 eur, která je na cestě z nebo do Dachsteinu, Wörschachklamm - ještě krásnější soutěska, prakticky stále jdete po lávkách kolem vodopádů a divokých vod, která je díky Sommercard zdarma, jinak za 4,4 eur.