• Check in od 14:00 do 20:00 hodin, check out do 10:30 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pobyt v náručí rakouských Alp

Hotel Pruggererhof *** leží na úpatí hory Galsterbergalm v turisticky oblíbeném regionu Dachstein-Tauern, užijete si tu aktivní letní dovolenou v krásném prostředí.

Ubytováni budete v pohodlných dvoulůžkových pokojích Standard s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi a balkonem či francouzským balkonem. Chutná polopenze vás bude čekat v místní stylové restauraci, u které se nachází také kavárna a terasa.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Katalin C.)

Všechno bylo skvělé! Velmi příjemný majitel a personál také, budou dělat vše, co mohou, aby váš pobyt udělali speciálním!

Vynikající (Martina M.)

Prostředí hotelu bylo báječné a určitě se sem budu ráda vracet. Personál byl velice milý. Strava byla dokonalá. Určitě bych tento hotel všem vřele doporučila. Jen bych vytkla to, že jsme nedostali, žádný Welcome drink, ale myslím, si, že jsme o nic nepřišli :-D.

Vynikající (Juraj F.)

Tento hotel jsem se synem navštívili již podruhé a opět jsme byli velmi spokojení. Jak s ubytováním tak s jídlem. Teda jídlo je tam perfektní. Jen malá neduha je všude v hotelu slabá WI-FI. Vzkaz pro personál: ,,Köszönjük, hogy egy szép és nagyon jó étel,,. JF