Pobyt v náručí rakouských Alp

Hotel Pruggererhof *** leží na úpatí hory Galsterbergalm v turisticky oblíbeném regionu Dachstein-Tauern a jen 15 km od Schladmingu. Parádní aktivní dovolenou to prořijete bez ohledu na roční období.

Ubytováni budete v pohodlných dvoulůžkových pokojích Standard s možností přistýlky, televizí, WiFi připojením a balkonem či francouzským balkonem. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.

Rakouské speciality i relax

V místní stylové restauraci si každý den pochutnáte na stravě ve formě polopenze. Kdykoli během dne si můžete dát na baru také nápoj, anebo třeba kávu s dezertem. Součástí restaurace je také terasa s krásným výhledem.

Po celodenním poznávání regionu jistě přijde vhod malé wellness s relaxačním lehátky a saunou, která vás parádně prohřeje.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martin D.)

Ideální místo pro lyžařské a turistické výlety. Hotel je umístěn ve vesničce, tudíž zde nečekejte nějaký noční život. Hotelová restaurace má otevřeno do 22 hod., ale po celodenní lyžovačce to bohatě stačí. Parkování auta je možné pod krytým stáním, pokud je ještě volná kapacita. Hotel moderně zařízen, není co vytknout. Strava vynikající.

Vynikající (Martin D.)

Krásný hotel, výborné a chutné jídlo a perfektní lokalita. Za 7 min. jste v Hauser Kaibling, kde si perfektně zalyžujete. Hotel má finskou saunu, která je v provozu po předchozím zamluvení od 16 do 21 hod., a také vlastní lyžárnu.

Vynikající (Zdeňka Z.)

Jedním slovem "FANTASTICKÉ!!"