• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pobyt v náručí rakouských Alp

Hotel Pruggererhof *** leží na úpatí hory Galsterbergalm v turisticky oblíbeném regionu Dachstein-Tauern a jen 15 km od Schladmingu. Parádní aktivní dovolenou to prořijete bez ohledu na roční období.

Ubytováni budete v pohodlných dvoulůžkových pokojích Standard s možností přistýlky, televizí, WiFi připojením a balkonem či francouzským balkonem. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.

Rakouské speciality i relax

V místní stylové restauraci si každý den pochutnáte na stravě ve formě polopenze. Kdykoli během dne si můžete dát na baru také nápoj, anebo třeba kávu s dezertem. Součástí restaurace je také terasa s krásným výhledem.

Po celodenním poznávání regionu jistě přijde vhod malé wellness s relaxačním lehátky a saunou, která vás parádně prohřeje.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdeńka P.)

Prostředí, služby, strava, personál vše výborné.

Vynikající (Róbert M.)

Hotel Pruggererhof*** je umiestnený na okraji malej dedinky Pruggern v tichom prostredí, s výborným parkovaním (dokonca aj pod strechou), cca 15 min cesty autom do Schladmingu. Zariadenie hotela veľmi príjemné, útulné a čisté, izby každý deň na 100% upratané, personál bol milý, usmievavý a ochotný, majiteľka príjemná a ústretová. Strava kvalitná, chutná, výborná! Bonus v podobe zľavovej karty Sommercard neoceniteľný, množstvo ušetrených peňazí! Tento hotel môžeme každému odporučiť, sami sa sem radi vrátime. Boli sme v auguste 2019. Výborná voľba. Palec hore :-)

Vynikající (Milan W.)

Skvělé ubytování. Pro mě jako invalidu s pokojem v přízemí se zaparkovaným vozem hned vedle pokoje. Skvělý personál, velmi dobrá kuchyně formou bufetu, karta posloužila v kraji kolem Schladmingu na lanovky např. na Dachstein nebo Reitenalm a další.