• Check in od 14:00 do 20:00 hodin, check out do 10:30 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pobyt v náručí rakouských Alp

Hotel Pruggererhof *** leží na úpatí hory Galsterbergalm v turisticky oblíbeném regionu Dachstein-Tauern, užijete si tu aktivní letní dovolenou v krásném prostředí.

Ubytováni budete v pohodlných dvoulůžkových pokojích Standard s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi a balkonem či francouzským balkonem. Chutná polopenze vás bude čekat v místní stylové restauraci, u které se nachází také kavárna a terasa.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milan W.)

Skvělé ubytování. Pro mě jako invalidu s pokojem v přízemí se zaparkovaným vozem hned vedle pokoje. Skvělý personál, velmi dobrá kuchyně formou bufetu, karta posloužila v kraji kolem Schladmingu na lanovky např. na Dachstein nebo Reitenalm a další.

Vynikající (Tomáš K.)

Prostředí pěkné, spokojenost. Velmi sympatická majitelka, příjemný personál a čistý hotel. Byli jsme spokojeni jak s ubytováním tak i se stravou. Se Sommercard jsme ušetřili spoustu peněz za vstupy, parkovné a lanovky. Nestihli jsme navštívit vše, co jsme chtěli. Tenhle hotel vřele doporučujeme! A rádi se sem určitě vrátíme.

Vynikající (Ludmila L.)

Hotel jsme navštívili již podruhé a opět není co vytknout. Velmi sympatická paní majitelka, příjemný personál, vynikající polopenze, Sommercard s níž jsme ušetřili spoustu peněz za lanovky a vstupné. Přálo nám i počasí, takže jsme si užili dosytosti nádherných výletů v okolí. Krásný je výšlap soutěskou Siberkalklamm, kousíček od Pruggernu překrásný vodopád Salza, Štýrské Bodamské jezero a hlavně nádherné pohledy z Dachsteinu, kam máte díky Sommercard cestu i lanovku zdarma. Super dovolená :-), můžeme jen doporučit.