Pobyty v lázních Podhájska

Podhájska nabízí dovolenou plnou zážitků pro celou rodinu. Areál možná začínal pouze jako termální koupaliště, dnes tu ale najdete tobogány, bazén s vlnobitím i Wellness centrum Aquamarin.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nám líbil a užili jsme si ho, určitě bychom se příště zdrželi o nějaký den déle. Největší výhodou penzionu Quatro je bezesporu fakt, že se nachází v těsné blízkosti termálního koupaliště. Odpadne vám tak starost přejezdu autem či dlouhá docházková vzdálenost, což může být velké plus pro starší osoby nebo rodiny s dětmi. Chutnaly nám také snídaně s pestrým výběrem jídel. K výletu můžeme v okolí určitě doporučit město Stupava a jeho krásný park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodní tým


Slovenské lázně Podhájska vám přinesou příležitost udělat něco pro své zdraví a zároveň si odpočinout na dovolené. Ozdravná voda, která v těchto místech vyvěrá, má blahodárné účinky jako Mrtvé moře. Zdaleka však nejde jen o léčebné zařízení, v Podhájské vás čeká i mnoho zábavy v aquaparku a na parádních atrakcích.

Proč vyrazit na pobyt do lázní Podhájska?

Léčivé prameny z Podhájské vám pomohou se zdravotními neduhy, jako jsou dýchací obtíže, bolesti kloubů a zad nebo kožní problémy. Díky relaxu v bazénech a hotelových wellness centrech si také ulevíte si od psychické zátěže a zamáváte stresu.

V Podhájské najdete termální koupaliště, které vám bude k dispozici během celého roku nehledě na to, jestli svítí slunce nebo padají kroupy. Vykoupete se ve vnitřních i venkovních bazénech a užijete si spoustu zábavy s dětmi na vodních atrakcích, jako jsou tobogány a skluzavky. Báječný relax zase vás čeká ve Wellness centru Aquamarín.

Pokud chcete svůj pobyt dohnat k dokonalosti, vyberte si hotel propojený s lázněmi a mějte wellness stále na dosah ruky. Budete tak mít vše na jednom místě –⁠ komfortní pokoj, lázně s bazény i restauraci s výtečnou nabídkou.