Pobyty v Itálii pro dva

Itálie uchvátí snad každého cestovatele. V překrásných městech plných památek, na dlouhých písečných plážích, ve vysokých horách i malebné krajině s vinicemi a olivovými háji si užijete dokonalý pobyt v Itálii ve dvou. K tomu na každém rohu ochutnáte delikátní italskou kuchyni či znamenité místní víno. O nezapomenutelno dovolenou je zkrátka postaráno!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Z Toskánska jsme byli všichni nadšeni a rozhodně se sem ještě vrátíme. Hotelu Il Colombaio nabízí ubytování v klasickém toskánském stylu, navíc je u něj velký bazén, děti zase nadchly želvy. Nachází se v pohodové a romantické vesničce Castellina in Chianti, která je obklopena vinicemi a plná fantastických restaurací i kaváren. Navíc to je odtud kousek do skvostných měst jako je Siena a Florencie.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Na pobyt i cestu do Hotelu Borgo I Tre Baroni vzpomínám opravdu velice rád. Byla to moje první velká cesta po Itálii a první seznámení se s Toskánskem. Po zdolání kopce a serpentin se člověk ocitne v nádherné toskánské vesničce a stylově zařízeném hotelu. Čas můžete trávit u bazénu se sklenkou vína, nebo se vydat do Florencie, která je v pohodlné dojezdové vzdálenosti. S klidným srdcem mohu všem doporučit.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu


Také si neumíte představit léto bez dovolené u moře a právě vybíráte, kam se letos vypravíte? Co takhle si letos odpočinek a vodní radovánky zpříjemnit o kulturní a gastronomické zážitky? Pak se vydejte na letní dovolenou do Itálie, která je proslavená nejen dlouhými písečnými plážemi, ale také množstvím historických památek, delikátní kuchyní i vynikajícím vínem. Nejlepší zážitky jsou ty, které můžeme s někým sdílet, a tak se vypravte na dovolenou v Itálii ve dvou!

Užijte si Itálii ve dvou naplno

Itálie je perfektní destinací na [romantickou dovolenou](https://travelking.cz/romantika-v-italii ). Právě zde, v italské Veroně, se ostatně odehrál nejznámější příběh o nešťastné lásce. Na paláci Capuletů zde tak stále můžete obdivovat nejslavnější balkon všech dob. Jen kousek dál si můžete se svou polovičkou dopřát plavbu na gondole po slavných kanálech v Benátkách. Svou atmosférou vás ovšem okouzlí také historická města Florencie či Ravenna v Toskánsku. Ať už se v Itálii vydáte kamkoli, všude si pochutnáte na lahodné kuchyni, která patří k vůbec nejoblíbenějším na světě. Jestli dáte přednost domácím těstovinám či pizze, čerstvým mořským plodům nebo pravému italskému rizotu, vaše chuťové buňky budou v sedmém nebi. Dokonalou sladkou tečkou pak budete pravá italská zmrzlina, edvábná panna cotta nebo božské tiramisu.

Chcete si během romantického pobyt v Itálii dopřát také zasloužený odpočinek? Zarezervujte si pobyt s wellness a v rámci balíčku se těšte na ničím nerušenou relaxaci ve vířivce, sauně či v bazénu přímo v ubytování. Poctivému odpočinku ve dvou se nic nevyrovná.

O tom, že je Itálie zemí, která vždy dokáže překvapit, se přesvědčíte v našem článku Co jste o Itálii nevěděli. Schválně, co nového se dozvíte!