Romantická dovolená v Itálii

Věděli jste, že zamilovaní chtějí vždy navštívit ty nejromantičtější a nejkrásnější místa na zemi? A právě Itálie je svou rozmanitostí natolik pestrá, že v mnoha ohledech předčí vaše očekávání.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na pobyt i cestu do Hotelu Borgo I Tre Baroni vzpomínám opravdu velice rád. Byla to moje první velká cesta po Itálii a první seznámení se s Toskánskem. Po zdolání kopce a serpentin se člověk ocitne v nádherné toskánské vesničce a stylově zařízeném hotelu. Čas můžete trávit u bazénu se sklenkou vína, nebo se vydat do Florencie, která je v pohodlné dojezdové vzdálenosti. S klidným srdcem mohu všem doporučit.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“Z Toskánska jsme byli všichni nadšeni a rozhodně se sem ještě vrátíme. Hotelu Il Colombaio nabízí ubytování v klasickém toskánském stylu, navíc je u něj velký bazén, děti zase nadchly želvy. Nachází se v pohodové a romantické vesničce Castellina in Chianti, která je obklopena vinicemi a plná fantastických restaurací i kaváren. Navíc to je odtud kousek do skvostných měst jako je Siena a Florencie.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Dovedete si představit něco romantičtějšího, než jsou procházky po pláži, toulání se po nejslavnějších městech spojených s nehynoucími příběhy o lásce či posezení na terase restaurace se skleničkou toho nejlahodnějšího místního vína v ruce? My jen těžko, a tak jsme pro vás připravili výběr těch nejromantičtějších pobytů pro páry, které můžete zažít právě v Itálii. Splňte sobě a své polovičce sen o dokonalé romantice a užívejte si života la dolce vita se vším, co k tomu patří.

Vzplaňte (znovu) láskou na nejromantičtějších místech Itálie

Mezi ty nejromantičtější lokality v Itálii patří jednoznačně Benátsko, které přímo překypuje městečky s úzkými propletenými uličkami a balkony, pod kterými se od nepaměti vyznává láska. Vydejte se například do Verony, kde dodnes stojí dům připisovaný Julii ze slavné tragédie. Za návštěvu stojí také město Padova nebo Benátky vybudované v laguně na 118 ostrovech propojených městy. Dosyta si zde užijete prohlídky známých paláců, plavby na gondole a ty nejchutnější těstoviny.

O pobyt plný lásky nepřijdete ani v Toskánsku, které je proslavené rozsáhlými vinicemi a světoznámými městy s kulturními památkami. Za návštěvu stojí jednoznačně Florencie se světově významnými galeriemi, kde na vlastní oči uvidíte notoricky známé obrazy, fresky i sochy. Za známou šikmou věží se vydejte do Pisy, ke které je to jen kousek k moři. Pokud se ale rozhodnete zůstat ve vnitrozemí a vychutnávat si znamenité víno, zarezervujte si ubytování s bazénem, abyste o koupání pod rozpáleným sluncem Toskánska nepřišli.