Letní dovolená v Itálii 2021

Co takhle strávit léto 2021 v Itálii? To nezní špatně, že? Vyberte si z naší nabídky a užijte si moře, ubytování u jezera Lago di Garda nebo krásné Toskánsko. Poznejte to nejkrásnější z Itálie!

Načítám nabídky...


Mnoho památek světového významu, nádherná příroda, dlouhé písečné pláže i fantastická kuchyně dělají z Itálie naprosto perfektní destinaci pro letní dovolenou. Kam se na letní dovolenou u moře v Itálii vydáte letos vy?

Na co se můžete těšit během letní dovolené v Itálii?

Pobyt v Itálii – to je hlavně horké slunce nad hlavou, neodolatelné místní jídlo a památky, kam jen oko dohlédne. Vydejte se za nimi například do Toskánska, které se proslavilo hlavně znamenitým vínem a také jako kolébka renesance ve městě Florencie. Objevování kouzelných uliček měst a ochutnávání místních dobrot se bude líbit i vašemu pejskovi, a tak ho vezměte na dovolenou do Itálie s sebou.

Většina našich hotelů se nachází v blízkosti moře, ale pokud slané vodě neholdujete, vyberte si ubytování s vlastním bazénem. Odpočívat s koktejlem u vody tak budete moci jen pár kroků od svého pokoje.