Letní dovolená v Itálii 2024

Co takhle strávit léto 2024 v Itálii? To nezní špatně, že? Vyberte si z naší nabídky a užijte si moře, ubytování u jezera Lago di Garda nebo krásné Toskánsko. Poznejte to nejkrásnější z Itálie!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Z Toskánska jsme byli všichni nadšeni a rozhodně se sem ještě vrátíme. Hotelu Il Colombaio nabízí ubytování v klasickém toskánském stylu, navíc je u něj velký bazén, děti zase nadchly želvy. Nachází se v pohodové a romantické vesničce Castellina in Chianti, která je obklopena vinicemi a plná fantastických restaurací i kaváren. Navíc to je odtud kousek do skvostných měst jako je Siena a Florencie.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Na pobyt i cestu do Hotelu Borgo I Tre Baroni vzpomínám opravdu velice rád. Byla to moje první velká cesta po Itálii a první seznámení se s Toskánskem. Po zdolání kopce a serpentin se člověk ocitne v nádherné toskánské vesničce a stylově zařízeném hotelu. Čas můžete trávit u bazénu se sklenkou vína, nebo se vydat do Florencie, která je v pohodlné dojezdové vzdálenosti. S klidným srdcem mohu všem doporučit.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu


Mnoho památek světového významu, nádherná příroda, dlouhé písečné pláže i fantastická kuchyně dělají z Itálie naprosto perfektní destinaci pro letní dovolenou. Kam se na letní dovolenou u moře v Itálii vydáte letos vy?

Na co se můžete těšit během letní dovolené v Itálii?

Pobyt v Itálii – to je hlavně horké slunce nad hlavou, neodolatelné místní jídlo a památky, kam jen oko dohlédne. Vydejte se za nimi například do Toskánska, které se proslavilo hlavně znamenitým vínem a také jako kolébka renesance ve městě Florencie. Objevování kouzelných uliček měst a ochutnávání místních dobrot se bude líbit i vašemu pejskovi, a tak ho vezměte na dovolenou do Itálie s sebou.

Většina našich hotelů se nachází v blízkosti moře, ale pokud slané vodě neholdujete, vyberte si ubytování s vlastním bazénem. Odpočívat s koktejlem u vody tak budete moci jen pár kroků od svého pokoje.