Letní dovolená v Chorvatsku 2021

Vydejte se za sluníčkem a užijte si moře i parádní letní počasí v Chorvatsku. Vyberte si z našich výhodných nabídek ubytování v Chorvatsku pro dva nebo pro rodiny s dětmi a užijte si léto 2021 na maximum.

Načítám nabídky...


Chorvatsko se mezi českými turisty těší stále velké oblibě. Není se čemu divit. Do Chorvatska se dá bez problémů dojet autem, ale také levně přepravit letadlem. Navíc nabízí bohaté možnosti ubytování v hotelech všech kategorií i vybavených apartmánech jen kousek od čistého moře a nádherných písečných i oblázkových pláží. Vyrazíte letos také do Chorvatska?

Kam se vydat k moři do Chorvatska

Istrie patří mezi nejnavštěvovanější oblasti, protože je nejblíže k severní hranici. Kromě krásného moře sem turisty lákají i historické památky a městečka jako je Pula a Rovinj.

Střední Dalmácie láká svou úchvatnou přírodou, ale také památkami UNESCO a městy Split, Trogir a Omiš. Vydat se můžete i na okolní ostrůvky Hvar, Brač a Korčula. Populárním letoviskem této části Chorvatska je opěvovaná Makarská riviéra.

Severní Dalmácie je zase vyhlášená pro své národní parky. Určitě se zajeďte podívat do Národního parku Plitvice s jezery a vodopády. Krásná jsou i města Zadar a Šibenik s památkami UNESCO.