Letní dovolená v Chorvatsku 2022

Vydejte se za sluníčkem a užijte si moře i parádní letní počasí v Chorvatsku. Vyberte si z našich výhodných nabídek ubytování v Chorvatsku pro dva nebo pro rodiny s dětmi a užijte si léto 2022 na maximum.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Pinija nás ohromil a své 4* si naprosto zaslouží. Nedávno prošel rekonstrukcí, takže pokoj i koupelna byly nové a hezky zařízené. Každý si tu najde to své (minigolf, tenis, bary, restaurace, taneční večery, programy pro děti, bazény, wellness...). Hotel má ideální polohu, leží na poloostrůvku a je obklopen plážemi a mořem. V rámci polopenze jsme zažili opravdovou hostinu. Na snídani i večeři bylo na výběr opravdu vše, na co si jen člověk vzpomene. Nechyběly dezerty, které byly dokonalou tečkou za každým dnem.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Chorvatsko se mezi českými turisty těší stále velké oblibě. Není se čemu divit. Do Chorvatska se dá bez problémů dojet autem, ale také levně přepravit letadlem. Navíc nabízí bohaté možnosti ubytování v hotelech všech kategorií i vybavených apartmánech jen kousek od čistého moře a nádherných písečných i oblázkových pláží. Vyrazíte letos také do Chorvatska?

Kam se vydat k moři do Chorvatska

Istrie patří mezi nejnavštěvovanější oblasti, protože je nejblíže k severní hranici. Kromě krásného moře sem turisty lákají i historické památky a městečka jako je Pula a Rovinj.

Střední Dalmácie láká svou úchvatnou přírodou, ale také památkami UNESCO a městy Split, Trogir a Omiš. Vydat se můžete i na okolní ostrůvky Hvar, Brač a Korčula. Populárním letoviskem této části Chorvatska je opěvovaná Makarská riviéra.

Severní Dalmácie je zase vyhlášená pro své národní parky. Určitě se zajeďte podívat do Národního parku Plitvice s jezery a vodopády. Krásná jsou i města Zadar a Šibenik s památkami UNESCO.