Pobyty na Šumavě s bazénem

Šumava je dokonalou volbou pro aktivní i odpočinkovou dovolenou. Vyberte si z naší nabídky pobytů na Šumavě s bazénem v ceně a můžete se těšit také na vodní radovánky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Jsem moc ráda, že jsem se na Šumavu podívala poprvé právě během pobytu ve Wellness Hotelu Chalupa ****. Se vším jsme byli maximálně spokojení! Jedná se o nádherný nový hotel v horském stylu, který překvapí nejen vyladěným moderním interiérem, ale především luxusním wellness s velkým bazénem a saunami. Bufetové snídaně i večeře neměly chybu. Nedaleko hotelu se nachází tolik atraktivních lokalit, že se během jednoho pobytu dá stihnout jen zlomek. Na Šumavu se tedy ještě určitě vrátím a do Wellness Hotelu Chalupa **** jakbysmet!”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Šumava je rájem turistiky a k tomu nabízí pestré možnosti k prožití dovolené plné zážitků. Ať už preferujete náročnější túry, nebo máte raději pohodové procházky, během výletů se můžete kochat přírodou nebo prozkoumávat hrady, zámky či malebná jihočeská města. Stačí první výšlap do zalesněných kopců, procházka kolem divokých peřejí Vydry, pohled přes ledovcová jezera a vyhlídka na vrcholky Alp – a Šumavu si jednoduše zamilujete.

Pokud patříte mezi vodní živly, zajisté oceníte možnost zpestřit si pobyt koupáním. Právě pro vás máme nabídku pobytů na Šumavě s bazénem v ceně. Zaplavat si tak můžete přímo v hotelu kdykoliv se vám zachce a v případě ubytování s vnitřním bazénem dokonce i bez ohledu na rozmary počasí. Možná si po plavání rádi uvolníte svaly v sauně, a tak by vás mohly zajímat také hotely, kde mají nejen bazén, ale také saunu. Věřte, že z takové dovolené se vrátíte plní nové energie a elánu!