Pobyty na Šumavě s bazénem

Šumava je dokonalou volbou pro aktivní i odpočinkovou dovolenou. Vyberte si z naší nabídky pobytů na Šumavě s bazénem v ceně a můžete se těšit také na vodní radovánky.

Načítám nabídky...


Šumava je rájem turistiky a k tomu nabízí pestré možnosti k prožití dovolené plné zážitků. Ať už preferujete náročnější túry, nebo máte raději pohodové procházky, během výletů se můžete kochat přírodou nebo prozkoumávání hradů, zámků či malebných jihočeských měst. Stačí první výšlap do zalesněných kopců, procházka kolem divokých peřejí Vydry či pohled přes ledovcová jezera a vyhlídka na vrcholky Alp a Šumavu si jednoduše zamilujete.

Pokud patříte mezi vodní živly, zajisté oceníte možnost zpestřit si pobyt koupáním. Právě pro vás máme nabídku pobytů na Šumavě s bazénem v ceně. Zaplavat si tak můžete přímo v rámci hotelu kdykoliv se vám zachce a v případě ubytování s vnitřním bazénem dokonce i bez ohledu na rozmary počasí. Možná si po plavání rádi uvolníte svaly v sauně, a tak by vás mohly zajímat také hotely, kde mají nejen bazén, také saunu. Věřte, že z takové dovolené se vrátíte plní nové energie a elánu!