Nezapomenutelná dovolená v Borostyán Med Hotelu

Užijte si svůj přepychový pobyt v Borostyán Med Hotelu ****, který leží v Nyiradony-Tamasipuszta 38 km od Hajdúszoboszló a 18 km od Debrecenu. Doslova pohádkový hotel vás nadchne nádhernými palácovými interiéry. Červené koberce, zdobený nábytek a kvalitní služby - to vše charakterizuje tento hotel.

Každý pokoj je vybavený klimatizací, televizí a sociálním zařízením. Z některých se můžete kochat pohledem na jezero, zatímco jiné vám poskytnou výhled do zahrad.


Na portále Booking.com hotel získal úžasných 8,8 bodů z 10 možných.


Ráj pro děti

Neváhejte vyrazit i s dětmi - ty zase uchvátí tematicky vybavené pokoje laděné podle pohádek. Má vaše dítko rádo Šmouly nebo spíš Auta? Nebo může spát ve svém vlastním princeznovském kočáře.

Pro pobyt s dětmi zde najdete také dětské postýlky, vysoké židle nebo venkovní hřiště.

Nikdy nekončící odpočinek ve wellness

K hotelu patří wellness centrum, do kterého budete mít neomezený přístup. Užijte si vnitřní bazén twister, čtyři vířivky, dětský bazén, infračervenou saunu, finskou saunu hned ve dvojím provedení (pro 40 a 16 osob), aroma kabinu a ochlazovací bazén.

Dodatečné info

 • Děti do 1,9 let zdarma na přistýlce (v dětské postýlce) včetně plné penze.

 • Jedno dítě do 5,9 let zdarma na přistýlce včetně plné penze či za zvýhodněnou cenu 20 €/noc v dětském tematickém pokoji či pokoji Family Suite. Platí pouze u variant na 4 a 5 dní v termínu 1.9.2018 - 14.6.2019.

 • Děti do 13,9 let s plnou penzí (snídaně, oběd, večeře) a wellness 20 €/noc na přistýlce, 35 €/noc v dětském tematickém pokoji, 39 €/noc na pokoji Family Suite.

 • Místní poplatek 1 €/osoba/noc.

 • Víkendový příplatek 13 €/osoba/noc u variant v sezóně 1.9.2018 - 14.6.2019.

 • Sváteční příplatek (15.3. - 17.3., 18.4. - 23.4., 7.6. - 10.6.) 149 €/pokoj/pobyt. Pobyt v těchto termínech je možný nejméně na 3 noci.

 • Kupón je pro jednu osobu. Uvedené ceny kupónu jsou platné pouze při obsazení pokoje min. 2 dospělými osobami.

 • Vstup do zábavního parku Hocus Pocus: v hotelu na recepci získáte pásku opravňující ke vstupu. Některé hry zahrnují žetony, které je nutno zakoupit. Ohledně otevíracích hodin se informujte na recepci.

 • Ubytování v dětským tematických pokojích a Family Suite je možné v závislosti na obsazení pokoje.

 • V hotelu často probíhají svatby, prosíme tedy o pochopení, že zde během konání svatby může být zvýšený počet osob a hluk (hudba).

 • Pokud hradíte sváteční příplatek, už se neplatí příplatek za víkend.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v zámku.

 • Pokud kupujete kupón bez termínu, ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u zámku. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.

 • Poté, co si koupíte kupón bez rezervace termínu, pobyt co nejdříve u zámku závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

 • Kupony bez rezervace termínu je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Kupony s online rezervací termínu nelze stornovat. Je možné změnit termín rezervace, pokud se změnou souhlasí poskytovatel ubytování. Pokud si přejete změnit datum, kontaktujte nás na info@travelking.cz nebo během všedních dnů na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 12 €/noc (pouze malá plemena)

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Teodor C.)

Prostredie hotela bolo velmy pekne, rozpravkove, všetko bolo OK - okrem stravy, bola taka jednotvarna. Personal bol super, hlavne na recepcii maju velmi milych ludi. Odporučam tam dovolenku s detmi.

Vynikající (Marie S.)

Výborné jídlo! Skvělá obsluha! Příjemný personál! Pohádkový interiér! Vše dle voucheru. Levné pití a drinky. Skvělá dovolená a zážitek.

Skvělé (Jiří Z.)

Převládala spokojenost, pouze obsluha při obědě a večeři byla pomalá. Nestíhali uklízet stoly a připravovat pro další. A objednávání pití u jídla špatné. Často donesli pití až po jídle.

Tipy na výlet

Debrecen

Debrecen

Jedno z největších měst Maďarska přitahuje turisty zejména zajímavou historií a spoustou památek, bohatou kulturou a proslavenou gastronomií. Kromě prvotřídních uzenin si v Debrecenu pochutnáte také na vynikajících vínech z blízké tokajské oblasti. Navštívit můžete jeden z místních architektonicky zajímavých kostelů či rekreační zónu Velký les.

ZOO a botanická zahrada Debrecen

ZOO a botanická zahrada Debrecen

Na 17 hektarech se rozprostírající ZOO Debrecen nabízí k prohlédnutí přibližně 160 druhů zvířat, denně se můžete podívat i na několik krmení. Vedle ZOO se nachází také Park kultury a přírodní rezervace Nagyerdő, ve které naleznete kromě zábavných atrakcí také botanickou zahradu s mnoha chráněnými druhy rostlin.

Lázně Hajdúszoboszló

Lázně Hajdúszoboszló

Lázeňský komplex nabízí svým návštěvníkům nezapomenutelné zážitky během celého roku, a to nejen pro hosty, kteří se léčí nebo zotavují, ale i pro rodiny s dětmi.

Aquapark má rozlohu více než 30 ha, Najdete zde propojené komplexy lázní s bazény s termální vodou, aquapark a Aquapalace.

Alkalická hydrogenuhličitanová voda obsahuje velké množství soli, sody, jódu a více než dvacet dalších rozpuštěných minerálních látek, termální voda je vhodná pro léčení potíží pohybového a dýchacího ústrojí, při problémech se zažívacím ústrojím, léčbě gynekologických obtíží a kožních chorob.Léčit se můžete i zevnitř - popíjením místní minerálky Pávai Vajna.

Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu cca 1 800 HUF/osoba (cca 180 Kč), otevírací doba lázní je každý den od 7:00 do 19:00 hodin.