Hodnocení od zákazníků

Vynikající (František B.)

Všetko bolo podľa popisu, všetky služby sme obdržali, personál bol príjemný, pobyt odporúčame aj ostatným.

Skvělé (František Z.)

Pobyt zodpovedal popisu v prezentácii, a čo sa týka služieb poskytovateľa okrem kvality pečiva (viacdňové) na raňajkách, nemáme žiadne výhrady k pobytu, boli sme spokojní.

Skvělé (Vladimír S.)

Ubytovací podmínky výborné, gastronomické služby výborné, personál dotěrný, komunice pouze v německém jazyce, (českých návštěvníků 30%!).

Vynikající (Petr M.)

Pobyt odpovídal popisu. Perzonál byl příjemný, strava OK, příjemné překvapení s hudebním večerem, hotel velmi příjemný, klidný.

Vynikající (Augustin U.)

Vše bylo skvělé. Výborná maďarská kuchyně, ubytování, sauny a pod. Personál ochotný. Vše co bylo v nabídce, bylo i ve skutečnosti. Trošku horší domluva. Česky se nedomluvíte. Jiné je to přímo v centru Bukfurde. Tam jsou i české nápisy, jídelníčky v restauraci a pod.

Vynikající (Petr S.)

Byli jsme velice spokojeni jak s ubytováním, tak s pestrou, čerstvou a hlavně chutnou stravou na hotelu KARAMEL. Kladně hodnotíme profesionální přístup personálu, který pečoval o naší spokojenost, pohodu a čistotu pobytu.

Vynikající (Tomas M.)

Vše přesně podle popisu. Naprosto žádný problém. Prostě to funguje! Hotel odpovídal našim představám, velmi luxusní a výborná kuchyně.

Vynikající (Naděžda L.)

Velmi pěkný hotel, vynikající kuchyně, příjemný personál, celkově hodnotíme hotel velmi kladně. Nebylo co vytknout.

Skvělé (Adriana M.)

Izba bola tmava, postele uz čosi prežili, jedlo sa dalo, obsluha otrasna, teplo v jedalni napriek klíme. Bazen skvely, wellness velmi dobre.

Vynikající (Iva V.)

Vše bylo perfektní, neměli jsme žádný problém. Prostředí pěkné, jídlo výborné, obsluha příjemná.