• Check in od 15:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 20 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v lázeňském městečku Bük

Caramell Premium Resort **** najdete v oblíbeném lázeňském městečku Bük. Pokoje hotelu svým vybavením odpovídají 4* standardu služeb a uplatňují se v nich principy asijské architektury. Pokoje jsou klimatizované a mají vlastní sociální zařízení se sprchou a fénem, TV, telefonem, trezorem, minibarem a balkonem.

Gurmánská polopenze

V rámci polopenze vás v hotelové restauraci čekají přímo gurmánské zážitky. Kromě tradičních maďarských specialit můžete ochutnat jídla téměř ze všech koutů světa. Šéfkuchař si potrpí na kvalitní a čerstvé suroviny. Lze objednat i vegetariánskou stravu.

V restauraci každý týden hraje živá hudba, která tak ještě víc okoření vaše jedinečné zážitky. V hotelové cukrárně navíc máte možnost ochutnat i pravou domácí zmrzlinu.

Luxusní wellness centrum

Součástí hotelu je krásné wellness centrum, které vám vyrazí dech svou velkolepostí. Tento exkluzivní svět wellness má rozlohu 2 000 m² a zahrnuje vnitřní bazén (200 m²), dětský bazének s relaxačním prostorem pro celou rodinu, wellness bar, relaxační zónu a saunu.

Navíc jde zde pro vás i Sauna World, který se pyšní solnou jeskyní, bylinnou, aroma, finskou i infračervenou saunou. Nechte myšlenky jen tak plynout. V hotelu se nachází tzv. "silent zone", ostrov klidu pro dospělé (osoby od 16 let). Zde hodíte všechny starosti za hlavu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiřina Z.)

Pobyt v hotelu Caramell odpovídal nabídce, plně jsme využili nabízené Wellness i perfektně připravené sauny, neboť nám nepřálo počasí. Překvapilo mne, jak byly málo využity ostatními hosty a tak to bylo pro nás super. Polopenze formou bufetu také skvělá, personál ochotný. Zlatová Jiřina

Vynikající (Klára Miková M.)

Prostředí hotelu je nádherné, ale občas byl vidět zub času - např. popraskaná omítka, ale nic tragického. Určitě to vyvážila péče personálu a vynikající strava formou bufetu - mohl si vybrat opravdu každý. Wellness v hotelu je úžasné, jak sauny, tak i bazény. Jen fitko je opravdu maličké, tak jsme jej ani nevyužili. Ale hned vedle byla velká dětská herna, tak pro dětičky určitě ráj. Do lázní to byly necelé 2 kilometry a taky to byl úžasný zážitek. Lépe je tam určitě v teplejším počasí, protože se může ležet venku na sluníčku. Nám pršelo, ale o to víc jsme si užívali relaxu uvnitř. Spokojenost, určitě můžeme jen doporučit :-)

Skvělé (Petr V.)

Hotel s velmi slošnou úrovní služeb a skvělou kuchyní. Jenom škoda, že nám v obou pokojích netěsnily sprchové kouty a voda vytékala na podlahu koupelny. Těšili jsme se na nové rozšířené wellness, ale postrádali jsme bazén s termální vodou a tak jsme jako v minulosti museli navštívit městské lázně.