Prvotřídní relaxace v Büku

Dokonalý pobyt zažijete v penzionu, který je postaven v bavorském stylu, a navíc leží jen tři minuty od populárních lázní. Relaxaci v horké vodě tak budete mít na dosah. A aby toho nebylo málo, odpočívat můžete také přímo v penzionu - v sauně i infra sauně. Využijte také možnost zapůjčení kol a poznejte přírodní krásy Büku a jeho okolí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaromír N.)

Ubytování v hotelu pěkné, čisté. Stravování polopenze - velká spokojenost. Byli jsme podruhé a vše v pořádku.

Vynikající (Bohuslav H.)

Vše bylo jak bylo uvedeno. Personál velmi vstřícný. Ubytování super. Večerní polopenze byla chutná, jen bych doporučila, aby byli klienti informováni, že jídlo je servírováno bez výběru. My jsme byli spokojeni. Byla vždy polévka, hlavní jídlo i zákusek nebo sladkost. Hlad v žádném případě nikdo neměl. Obsluha rychlá a ochotná.

Skvělé (Jaroslav D.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, strava vynikající, personál milý a vstřícný, jen bych ocenil vetší teplo - na usušení prádla a mohla by lépe fungovat wi-fi. Ale celkový dojem dobrý.

Vynikající (Jaromír N.)

Hotel krásně vybavené pokoje, pohodlné spaní. Stravování max. spokojenost. Wellness služby nebyly nabídnuty, ale po celodenním pobytu v lázních to ani nevadilo. Ze zdravotních důvodů jsme museli přeložit pobyt a žádný problém.

Vynikající (Lenka S.)

Byli jsme velice spokojený, bylo o nás velice dobře postaráno, vše platilo co bylo na kuponu.

Vynikající (David M.)

Hotel přístupný, ubytování výborné, čisté, pohodlné. Luxusní koupelna, parkování kousek za hotelem. Personál velmi milý, snídaně dobrá.

Vynikající (Vilibald F.)

Naša prvá návšteva, strava výborná, nezaznamenali sme problémy. Určite sa tam ešte vrátime.

Vynikající (Milan K.)

S pobytem jsme byli moc spokojeni, penzion byl krásný a pokoj dobře vybaven - malá kuchyňka, základní nádobí, vybavení pokoje moderní. Snídaně dostačující, na večeře jsme chodili do 5 minut vzdálené restaurace - výběr ze dvou jídel. Parkování ve dvoře. Byli jsme v období velkých mrazů a na pokoji nám bylo teplo.

Vynikající (Kristýna T.)

Prostředí pobytu se nám líbilo moc. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno, ani jsme to všechno nestihli využít. Se službami jsme byli spokojeni. Personál hotelu byl velmi ochotný, vstřícný a milý. Dalším zákazníkům bych doporučila tento pobyt.

Vynikající (Soňa K.)

Pobyt odpovídal popisu, personál vstřícný, prostředí hezké, pokoje čisté, strava výborná.