• Mazlíček za poplatek 4€/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Elegantní penzion kousek od lázní

Moderní bavorský penzion Bajor najdete v klidné části městečka Bük. Je obklopen zahradou ideální pro relaxaci, k dispozici je také dětské hřiště.

Elegantně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení včetně ručníků, LCD TV, DVD i minibar. Pro rodiny jsou k dispozici apartmány. Funguje zde pokojová služba a milý personál se pokusí vyjít vstříc každému vašemu přání, aby vaše dovolená byla ideální.

Milovníci výborné maďarské kuchyně si užijí širokou nabídku jídel a nápojů v restauraci s českým jídelním lístkem. 

Penzion nabízí nové wellnes centrum se saunou, propracovaným osvětlením i ozvučením místnosti. Jistě oceníte také infra saunu, masáže či možnost zahrát si stolní tenis.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jaromír S.)

Penzión nabízí hodně ubytovací kapacity. Zvenčí je docela honosný i hezký. Uvnitř zařízení standardní. Televizní pořady pouze v maďarštině. Měli jsme pouze snídani formou švédských stolů, v pořádku. Personál ochotný. Domluva v angličtině a němčině. Velké parkoviště, venkovní bazén, venkovní perličková koupel za příplatek. Termální koupaliště v Bükfürde super. Byli jsme i v Sárváru a tam je to o poznání menší, minerální voda slabší, ale také vstupné nižší. Cena za vstupy do termálních koupališť je velice dostupná. Užili jsme si to dostatečně.

Dobré (Mária V.)

Izba aj kúpeľňa už má niečo za sebou, matrac preležaný, umývadlo prasknuté, ale čistota ok. Večere úžasné formou bufetu vo vedľajšom hoteli. Raňajky celkom v pohode od 8:00 do 10:00, ale po 9:00 už nedoplnali jedlo, takže ti, ktorí si dovolili trošku pospať, jedli len včerajšie žemle s maslom a lekvárom, prípadne si mohli dať k tomu vodu z parkov alebo pár lyžíc varenej papriky. (My sme to našťastie stíhali :-)) Bicykle sme nevyužili, lebo pršalo.

Skvělé (Svatopluk K.)

Penzion odpovídá popisu. Pobyt jsme uskutečnili na začátku září 2019. Snídaně v restauraci penzionu spíše slabší, večeře v nedalekém hotelu byly výborné - každý si vybral dle chuti. Lázně byly výborné, jen už dražší než bylo v popisu (3.750Ft) celodenní.