• Mazlíček za poplatek 4€/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Elegantní penzion kousek od lázní

Moderní bavorský penzion Bajor najdete v klidné části městečka Bük. Je obklopen zahradou ideální pro relaxaci, k dispozici je také dětské hřiště.

Elegantně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení včetně ručníků, LCD TV, DVD i minibar. Pro rodiny jsou k dispozici apartmány. Funguje zde pokojová služba a milý personál se pokusí vyjít vstříc každému vašemu přání, aby vaše dovolená byla ideální.

Milovníci výborné maďarské kuchyně si užijí širokou nabídku jídel a nápojů v restauraci s českým jídelním lístkem. 

Penzion nabízí nové wellnes centrum se saunou, propracovaným osvětlením i ozvučením místnosti. Jistě oceníte také infra saunu, masáže či možnost zahrát si stolní tenis.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Josef H.)

Personál ochotný, odstranili postupně nedostatky které se objevily.

Vynikající (Katarína P.)

Všetko bolo super, v poriadku, strava výborná, bohatá, ubytovanie super, personál veľmi milý. Aj možnosť požičať si z hotela bicykel bola supeeer :-)

Skvělé (Jaromír S.)

Penzión nabízí hodně ubytovací kapacity. Zvenčí je docela honosný i hezký. Uvnitř zařízení standardní. Televizní pořady pouze v maďarštině. Měli jsme pouze snídani formou švédských stolů, v pořádku. Personál ochotný. Domluva v angličtině a němčině. Velké parkoviště, venkovní bazén, venkovní perličková koupel za příplatek. Termální koupaliště v Bükfürde super. Byli jsme i v Sárváru a tam je to o poznání menší, minerální voda slabší, ale také vstupné nižší. Cena za vstupy do termálních koupališť je velice dostupná. Užili jsme si to dostatečně.