O ubytování

Penzion Bajor v elegantním bavorském stylu se nachází v klidné části městečka Bük, pouze 3 km od druhých největší maďarských termálních lázní Bükfürdő. O zábavu budete mít během vašeho pobytu rozhodně postaráno. Přímo v Büku se nachází vyhlášené golfové hřiště s 18 jamkami (3 km), zábavní park Napsugár (2 km) či lezecké centrum Křišťálová věž (1,5 km). Navštívit můžete také historické město Kőszeg (20 km) s hradem. Okolní kopce nabízí ojedinělou příležitost k zajímavým výletům na mnoha cyklotrasách.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji vybaveném LCD televizí, WiFi připojením, minibarem a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Milovníci výborné maďarské kuchyně ocení v hotelové restauraci širokou nabídku jídel a nápojů s českým jídelním lístkem. Ráno si vychutnáte snídani ve formě bohatého bufetu. Dále je možné vybírat pokrmy à la carte. V letní sezóně se zde pořádají večery s živou hudbou a grilováním.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dnu si odpočinete v hotelovém wellness s vířivkou a infra saunou. Na zahradě je také venkovní bazén. K dokonalému relaxu si můžete dopřát masáž.

Cestujete s dětmi?

Na zahradě penzionu je dětské hřiště, na kterém si malí hosté užijí spoustu zábavy.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva H.) ( - Česko)

Prostředí bylo příjemné, personál ochotný, pobyt odpovídal popisu.

Skvělé (Josef H.) ( - Česko)

Personál ochotný, odstranili postupně nedostatky které se objevily.

Dobré (Lenka K.) ( - Česko)

Prostředí hotelu bylo v pořádku, pobyt odpovídal popisu. Nicméně jsme neobdrželi vše, co bylo na kupónu uvedeno. Poskytnuté služby mohu hodnotit pouze snídaně, ty byly servírované a dostatečně bohaté. Zařadila bych i něco sladkého, ale to už je víceméně na chutích jednotlivce. Wellness nemohu posoudit, nebylo nám nabídnuto a kromě prvního a posledního dne nikdo nemluvil anglicky. Postele byly proleželé, bohužel jsem s přítelem odjížděli s bolestmi páteře. Na prostěradle byly díry. Lázně v blízkosti super.