• Mazlíček za poplatek 4€/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Elegantní penzion kousek od lázní

Moderní bavorský penzion Bajor najdete v klidné části městečka Bük. Je obklopen zahradou ideální pro relaxaci, k dispozici je také dětské hřiště.

Elegantně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení včetně ručníků, LCD TV, DVD i minibar. Pro rodiny jsou k dispozici apartmány. Funguje zde pokojová služba a milý personál se pokusí vyjít vstříc každému vašemu přání, aby vaše dovolená byla ideální.

Milovníci výborné maďarské kuchyně si užijí širokou nabídku jídel a nápojů v restauraci s českým jídelním lístkem. 

Penzion nabízí nové wellnes centrum se saunou, propracovaným osvětlením i ozvučením místnosti. Jistě oceníte také infra saunu, masáže či možnost zahrát si stolní tenis.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Katarína P.)

Všetko bolo super, v poriadku, strava výborná, bohatá, ubytovanie super, personál veľmi milý. Aj možnosť požičať si z hotela bicykel bola supeeer :-)

Skvělé (Jaromír S.)

Penzión nabízí hodně ubytovací kapacity. Zvenčí je docela honosný i hezký. Uvnitř zařízení standardní. Televizní pořady pouze v maďarštině. Měli jsme pouze snídani formou švédských stolů, v pořádku. Personál ochotný. Domluva v angličtině a němčině. Velké parkoviště, venkovní bazén, venkovní perličková koupel za příplatek. Termální koupaliště v Bükfürde super. Byli jsme i v Sárváru a tam je to o poznání menší, minerální voda slabší, ale také vstupné nižší. Cena za vstupy do termálních koupališť je velice dostupná. Užili jsme si to dostatečně.

Dobré (borek C.)

Nelíbilo se nám: při ubytování se nás nikdo nezeptal, kdy chceme využít privátní saunu, která byla v ceně balíčku, museli jsme se sami zeptat. Bylo nám řečeno, že od pátku to nejde, protože to už by nebylo zdarma, toto nikde uvedeno nebylo. Domluvili jsme tedy čtvrtek (pobyt od středy do soboty, ve středu to také nešlo, už bylo plno, to chápu, pokud by bylo také plno, tak bychom asi měli smůlu, když od pátku už to nebylo zdarma). Nicméně museli jsme wellness (jednalo se o saunu a vířivku) využít společně (2 páry). První večer netekla po večeři na pokoji teplá voda! Snídaně spíše slabší, chybělo sladké pečivo, jeden den nebyly na výběr žádné sýry, káva z automatu málo teplá (skoro studená). Večeře - někdy totálně přesolená polévka, někdy zase totálně přesolená rýže nebo brambory, jinak ale chutné, velké porce, každý den byl i dezert. Líbilo se nám: prostředí i okolí penzionu, lázně.