Lázeňské pobyty last minute

Vypravte se na dovolenou do lázní a to za ještě levnější cenu. Na výběr jsou lázně v Česku, Maďarsku i na Slovensku. Je jen na vás, zda upřednostníte vstupenku či wellness procedury v ceně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Greenfield Hotel Golf & Spa doporučuji každému, kdo chce za své peníze dostat to nejlepší. Pokud vyrazíte s rodinou, o program vašich dětí bude dokonale postaráno. Páry si zase užijí relaxační a také velmi romantickou atmosféru wellness centra – na podzim jsou od pozdního odpoledne v bazénech krásná světla, když je venku tma. Rozhodně musíte vyzkoušet tobogán, nemějte obavy, bude to nezapomenutelné! K návštěvě v okolí doporučuji dobrodružný park Kristálytorony a arboretum v Seleste, určitě nebudete litovat. A dceři jsem musel slíbit, že se sem příští léto vrátíme. :)”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Nepřemýšlejte dlouho a vydejte se za odpočinkem do lázní co nejdříve. Díky akčním cenám Last Minute si pobyt užijete levněji, a tak vám zbyde více peněz na skvělé lázeňské oplatky i vstupenky na atrakce v okolí.

Kam se vydat za nejlepšími lázněmi u nás i v okolí?

Slovenské lázně jsou díky svým termálním pramenům a léčivým koupelím známé po celém světě. A když se relax v ozdravné vodě spojí s léčebnými procedurami, dokonalý lázeňský pobyt je na světě. Dopřejte si ho například v proslavených lázních Piešťany, které obklopuje také město plné architektonických skvostů a památek. Na své si přijdete také v termálních lázních Aphrodite v Rajeckých Teplicích. Skutečným unikátem jsou ale lázně Číž, kde se můžete koupat v jedinečné přírodní jódo-bromové vodě, nebo termální koupaliště v Podhájské s bazény napuštěných termální vodou podobnou té z Mrtvého moře.

V Česku rozhodně stojí za návštěvu slavné lázně v Karlových Varech nebo v Mariánských Lázních. Krok vedle ale určitě neuděláte při návštěvě lázní Luhačovice, o jejichž podobu se postaral slavný architekt se slovenskými kořeny Dušan Jurkovič. Pokud ale toužíte spojit relax v lázních s procházkami po krásné přírodě, zamiřte do Jeseníků, uprostřed kterých stojí slavné Priessnitzovy lázně zlepšující zdraví dýchacího a cévního systému.

Skutečným královstvím parádních termálních pramenů a lázní je Maďarsko. Vydejte se sem například do Sárváru, kde se nacházejí rozsáhlé lázně s letním koupalištěm, saunovým světem i léčebným rodinným centrem. Úžasným zážitkem je také návštěva jeskynních lázní v Miskolci nebo termálního jezera v Hévízu.