Lázeňské pobyty last minute

Vypravte se na dovolenou do lázní a to za ještě levnější cenu. Na výběr jsou lázně v Česku, Maďarsku i na Slovensku. Je jen na vás, zda upřednostníte vstupenku či wellness procedury v ceně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na pobytu v Krasicki Resort Hotelu & Spa *** jsme úplně zapomněli na starosti všedních dnů. Menší plocha pokoje, byla bohatě vyvážena prostorným balkonem s výhledem do přírody. Wellness bylo sice menší, ale i tak jsme si v něm parádně odpočinuli. Všude v hotelu bylo perfektně čisto a nejvíc mě nadchla pestrá polopenze. Všechny pokrmy byly čerstvé, velmi chutné a výběr byl opravdu bohatý. Doporučuji vyrazit za krásnými výhledy na některé z rozhleden, kterých je v okolí mnoho.”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu Victoria jsme strávili příjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotelu byl velice milý a ochotně nám vše vysvětlil. Pokoj byl dostačující a příjemným překvapením byl velký balkon. Nejvíce jsme byli nadšení z wellness centra. Do sauny jsme se chodili prohřát po koupání v osvěžujících vodách Baltu. Doporučujeme navštívit písečnou pláž kousek od hotelu, vyzkoušet koupání v Baltském moři a zajet do sousedního města Kolobřeh. ”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznická podpora


Nepřemýšlejte dlouho a vydejte se za odpočinkem do lázní co nejdříve. Díky akčním cenám Last Minute si pobyt užijete levněji, a tak vám zbyde více peněz na skvělé lázeňské oplatky i vstupenky na atrakce v okolí.

Kam se vydat za nejlepšími lázněmi u nás i v okolí?

Slovenské lázně jsou díky svým termálním pramenům a léčivým koupelím známé po celém světě. A když se relax v ozdravné vodě spojí s léčebnými procedurami, dokonalý lázeňský pobyt je na světě. Dopřejte si ho například v proslavených lázních Piešťany, které obklopuje také město plné architektonických skvostů a památek. Na své si přijdete také v termálních lázních Aphrodite v Rajeckých Teplicích. Skutečným unikátem jsou ale lázně Číž, kde se můžete koupat v jedinečné přírodní jódo-bromové vodě, nebo termální koupaliště v Podhájské s bazény napuštěných termální vodou podobnou té z Mrtvého moře.

V Česku rozhodně stojí za návštěvu slavné lázně v Karlových Varech nebo v Mariánských Lázních. Krok vedle ale určitě neuděláte při návštěvě lázní Luhačovice, o jejichž podobu se postaral slavný architekt se slovenskými kořeny Dušan Jurkovič. Pokud ale toužíte spojit relax v lázních s procházkami po krásné přírodě, zamiřte do Jeseníků, uprostřed kterých stojí slavné Priessnitzovy lázně zlepšující zdraví dýchacího a cévního systému.

Skutečným královstvím parádních termálních pramenů a lázní je Maďarsko. Vydejte se sem například do Sárváru, kde se nacházejí rozsáhlé lázně s letním koupalištěm, saunovým světem i léčebným rodinným centrem. Úžasným zážitkem je také návštěva jeskynních lázní v Miskolci nebo termálního jezera v Hévízu.