Lázeňské pobyty last minute

Vypravte se na dovolenou do lázní a to za ještě levnější cenu. Na výběr jsou lázně v Česku, Maďarsku i na Slovensku. Je jen na vás, zda upřednostníte vstupenku či wellness procedury v ceně.

Načítám nabídky...


Nepřemýšlejte dlouho a vydejte se za odpočinkem do lázní co nejdříve. Díky akčním cenám Last Minute si pobyt užijete levněji, a tak vám zbyde více peněz na skvělé lázeňské oplatky i vstupenky na atrakce v okolí.

Kam se vydat za nejlepšími lázněmi u nás i v okolí?

Slovenské lázně jsou díky svým termálním pramenům a léčivým koupelím známé po celém světě. A když se relax v ozdravné vodě spojí s léčebnými procedurami, dokonalý lázeňský pobyt je na světě. Dopřejte si ho například v proslavených lázních Piešťany, které obklopuje také město plné architektonických skvostů a památek. Na své si přijdete také v termálních lázních Aphrodite v Rajeckých Teplicích. Skutečným unikátem jsou ale lázně Číž, kde se můžete koupat v jedinečné přírodní jódo-bromové vodě, nebo termální koupaliště v Podhájské s bazény napuštěných termální vodou podobnou té z Mrtvého moře.

V Česku rozhodně stojí za návštěvu slavné lázně v Karlových Varech nebo v Mariánských Lázních. Krok vedle ale určitě neuděláte při návštěvě lázní Luhačovice, o jejichž podobu se postaral slavný architekt se slovenskými kořeny Dušan Jurkovič. Pokud ale toužíte spojit relax v lázních s procházkami po krásné přírodě, zamiřte do Jeseníků, uprostřed kterých stojí slavné Priessnitzovy lázně zlepšující zdraví dýchacího a cévního systému.

Skutečným královstvím parádních termálních pramenů a lázní je Maďarsko. Vydejte se sem například do Sárváru, kde se nacházejí rozsáhlé lázně s letním koupalištěm, saunovým světem i léčebným rodinným centrem. Úžasným zážitkem je také návštěva jeskynních lázní v Miskolci nebo termálního jezera v Hévízu.