Lázeňské pobyty last minute

Vypravte se na dovolenou do lázní a to za ještě levnější cenu. Na výběr jsou lázně v Česku, Maďarsku i na Slovensku. Je jen na vás, zda upřednostníte vstupenku či wellness procedury v ceně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Polanica jsme byli velice spokojení. Pro mě byly nejlepším zážitkem procedury, pro mou neteř zase dětská herna a brouzdaliště. Pokoje byly dostatečně komfortní pro víkendový pobyt, polopenze byla chutná s dobrým výběrem pokrmů. Kladně hodnotím také wellness rozdělené na vodní a saunový svět. Městečko Polanica-Zdrój je působivé a jeho centrum a lázeňský park stojí za procházku.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili od začátku do konce. Využili jsme ho k odpočinku a poznávání okolí. Hotel se nachází na kopci, takže nabízí pěkný výhled a je snadno dostupný autem i pěšky z nádraží. Pokoj byl moderní, polopenze chutná a dostačující. Z procedur jsme využili masáže, rašelinový zábal a uhličitou koupel. Personál balnea byl profesionální a nápomocný, což platí i o recepční, která nám poskytla užitečné tipy na atrakce v okolí. Právě díky nim byl náš pobyt skvělý, za což děkujeme.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Nepřemýšlejte dlouho a vydejte se za odpočinkem do lázní co nejdříve. Díky akčním cenám Last Minute si pobyt užijete levněji, a tak vám zbyde více peněz na skvělé lázeňské oplatky i vstupenky na atrakce v okolí.

Kam se vydat za nejlepšími lázněmi u nás i v okolí?

Slovenské lázně jsou díky svým termálním pramenům a léčivým koupelím známé po celém světě. A když se relax v ozdravné vodě spojí s léčebnými procedurami, dokonalý lázeňský pobyt je na světě. Dopřejte si ho například v proslavených lázních Piešťany, které obklopuje také město plné architektonických skvostů a památek. Na své si přijdete také v termálních lázních Aphrodite v Rajeckých Teplicích. Skutečným unikátem jsou ale lázně Číž, kde se můžete koupat v jedinečné přírodní jódo-bromové vodě, nebo termální koupaliště v Podhájské s bazény napuštěných termální vodou podobnou té z Mrtvého moře.

V Česku rozhodně stojí za návštěvu slavné lázně v Karlových Varech nebo v Mariánských Lázních. Krok vedle ale určitě neuděláte při návštěvě lázní Luhačovice, o jejichž podobu se postaral slavný architekt se slovenskými kořeny Dušan Jurkovič. Pokud ale toužíte spojit relax v lázních s procházkami po krásné přírodě, zamiřte do Jeseníků, uprostřed kterých stojí slavné Priessnitzovy lázně zlepšující zdraví dýchacího a cévního systému.

Skutečným královstvím parádních termálních pramenů a lázní je Maďarsko. Vydejte se sem například do Sárváru, kde se nacházejí rozsáhlé lázně s letním koupalištěm, saunovým světem i léčebným rodinným centrem. Úžasným zážitkem je také návštěva jeskynních lázní v Miskolci nebo termálního jezera v Hévízu.