Kudowa Zdrój: Tipy na výlet a zajímavá místa

Polské městečko Kudowa Zdrój s více než 600letou lázeňskou tradicí leží co by kamenem dohodil od českých hranic. Srdcem města je lázeňský park umístěný v historické budově z roku 1853 na úpatí hory Góra Parkowa. Lázně jsou hojně vyhledávané především díky celoročně příznivému klimatu a malebnému prostředí s kolonádou a rozlehlým lázeňským parkem. V městě se nachází mnoho příjemných cukráren s vyhlášenými polskými zákusky i restaurací, například mezi turisty oblíbených smažíren pstruhů.

Lázně Kudowa Zdrój Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Lázně Kudowa Zdrój patří mezi jedny z největších lázní v okresu Kladsko. Lázně se nachází uprostřed zalesněných hor a můžou se pochlubit nádherným výhledem na okolní přírodu. Jsou ideální k léčbě onemocnění srdce a oběhového systému, poruch zažívání, činnosti štítné žlázy a řady dalších zdravotních problémů.
Více informací

Aquapark Kudowa-Zdrój Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Navštivte aquapark Kudowa-Zdrój. Čekají na vás tobogány, divoká řeka, sauna, vířivka i trysky, které namasírují vaše ztuhlé svalstvo. Aquapark je v provozu od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 hodin, o víkendech a svátcích od 10:00 do 21:00 hodin.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 6 tipů

Kudowa Zdrój: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK