Termální lázně Harkány

Termální lázně Harkány jsou proslavené především díky zdejší unikátní léčivé vodě, která mnohým návštěvníkům pomohla při léčbě revmatických, pohybových, gynekologických či kožních problémů a onemocnění. Lázně se pyšní 200 let dlouhou tradicí a špičkovými službami, které mohou hosté využívat po celý rok.

V celoročně otevřených lázních vás čeká odpočinek v relaxačních bazénech, nechybí tu ani plavecký, zážitkový či dětský bazén se skluzavkami či tobogány. O zábavu se postarají také hřiště přímo v areálu lázní.

Na co všechno se můžete v lázních Harkány těšit?

  • vodní ráj Harka – 766 m² vodní plochy, tři tobogány, bazén s masážními tryskami, venkovní termální bazén s plaveckou i relaxační částí
  • krytý vodní dětský svět – bazén s vodopádem a jeskyní pro děti od 0 do 6 let, bazén s pirátskou lodí, vodním dělem a skluzavkou pro starší děti do 14 let
  • letní koupaliště – sedm druhů tobogánů, deset bazénů – plavecké, termální i s vířivkou, krytý bazén
  • saunový svět – finské sauny, infrasauna, parní lázeň, tepidarium, studený a teplý Kneippův bazén na chodidla, jacuzzi
  • lékařské a relaxační procedury – masáže, zábaly, bakonavie, možnost zakoupit kosmetické výrobky s minerálními přísadami

Přijďte si i vy oddechnout do venkovních i vnitřních bazénů s vodou obsahující vzácný karbonylsulfid, který byl objeven právě v této lokalitě.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Harkány

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet