First Minute dovolené a pobyty u moře

Hola, hola, moře volá! Zakupte si pobyt u moře s předstihem a získejte dovolenou svých snů za výhodnou cenu! S first minute nabídkami vybíráte ze široké škály pobytů i termínů, a navíc ušetříte minimálně 10 %. First minute pobyty jsou v nabídce alespoň 3 měsíce před začátkem jejich platnosti. Skvělou dovolenou tak vyřešíte dopředu, s klidem a výhodně. Tak co, který pobyt bude ten váš?

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Ať už chcete trávit chvíle u moře s dětmi, nebo ve dvou, bydlet v soukromí, či v komfortním hotelu, z naší nabídky first minute pobytů si každý vybere to své.

First minute je nejvýhodnější dovolená

Ačkoliv jsou last minute nabídky stále velmi populární a mají své benefity, first minute nabízí mnohem víc za parádní ceny.

Jak už název last minute napovídá, jedná se často o doprodej, zato s first minute vybíráte mezi prvními. Máte tedy jistotu, že si vyberete pobyt na míru. Vzhledem k tomu, že dovolenou kupujete alespoň s tříměsíčním předstihem, získáte rovněž dostatek času pro naplánování dovolené vašich snů.

Tak kam vyrazíte? Zvolíte prosluněná letoviska v Chorvatsku, nebo Itálii? Anebo se vydáte opačným směrem do Polska k Baltskému moři?