First Minute dovolené a pobyty u moře

Hola, hola, moře volá! Zakupte si pobyt u moře s předstihem a získejte dovolenou svých snů za výhodnou cenu! S first minute nabídkami vybíráte ze široké škály pobytů i termínů, a navíc ušetříte minimálně 10 %. First minute pobyty jsou v nabídce alespoň 3 měsíce před začátkem jejich platnosti. Skvělou dovolenou tak vyřešíte dopředu, s klidem a výhodně. Tak co, který pobyt bude ten váš?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Pagus **** byl báječný od začátku do konce. Relaxovali jsme ve vnitřním i venkovním bazénu, vířivce i rovnou moři, do kterého je to pár kroků. V prostorném pokoji s velkým balkonem s výhledem na moře jsem se cítila báječně a krásně jsem si v něm odpočinula. Jídlo ve formě all inclusive nemělo chybu a věřím, že z bohaté nabídky skvěle připravených jídel si vybere každý. Součástí jsou alkoholické i nealkoholické nápoje. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou skutečně výjimečnou částí Chorvatska, kam se ráda vrátím.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým


Ať už chcete trávit chvíle u moře s dětmi, nebo ve dvou, bydlet v soukromí, či v komfortním hotelu, z naší nabídky first minute pobytů si každý vybere to své.

First minute je nejvýhodnější dovolená

Ačkoliv jsou last minute nabídky stále velmi populární a mají své benefity, first minute nabízí mnohem víc za parádní ceny.

Jak už název last minute napovídá, jedná se často o doprodej, zato s first minute vybíráte mezi prvními. Máte tedy jistotu, že si vyberete pobyt na míru. Vzhledem k tomu, že dovolenou kupujete alespoň s tříměsíčním předstihem, získáte rovněž dostatek času pro naplánování dovolené vašich snů.

Tak kam vyrazíte? Zvolíte prosluněná letoviska v Chorvatsku, nebo Itálii? Anebo se vydáte opačným směrem do Polska k Baltskému moři?