Dovolená u moře s dětmi zdarma

Chystáte se letos na rodinnou dovolenou k moři? Vybírejte z naší nabídky pobytů u moře s dětmi zdarma. Ušetřené peníze se vám zajisté budou hodit na výlety či zmrzlinu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Tento hotel už jsem navštívil dvakrát. Má perfektní polohu, jen asi 5 minut pěšky od nádherné zátoky, která vás ohromí výhledem. Zúčastnil jsem se i výletu lodí se spoustou aktivit na celý den, jako například návštěva města či pláže. Služby na hotelu byly také skvělé, mají tady velice příjemné, útulné wellness a večer hrála živá hudba. ”

Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Dovolená u moře je zvláště pro děti vždy nezapomenutelným zážitkem, o kterém budou po návratu z prázdnin nadšeně vyprávět všem kamarádům. Díky naší nabídce pobytů u moře s dětmi zdarma můžete svým ratolestem tyto zážitky snáze dopřát. Záleží jen na vás, kterou atraktivní destinaci letos vyberete.

Kam na dovolenou k moři s dětmi?

Chorvatsko je dlouhodobě jedním z nejčastějších cílů letních rodinných dovolených pro mnoho Evropanů. Hlavním lákadlem je křišťálově čisté moře v dojezdové vzdálenosti autem. Kromě toho jsou zde ovšem i další výhody jako čisté oblázkové pláže s atrakcemi pro děti, příjemné promenády plné restaurací a obchůdků či povéstná pohostinnost místních. Dovolená v Chorvatsku s dětmi zdarma je skvělou možností, jak ušetřit slušné peníze. Využít je můžete třeba na zajímavé výlety, během kterých budete společně s dětmi poznávat krásy Chorvatska a Jaderského moře.