Dovolená u moře s dětmi zdarma

Chystáte se letos na rodinnou dovolenou k moři? Vybírejte z naší nabídky pobytů u moře s dětmi zdarma. Ušetřené peníze se vám zajisté budou hodit na výlety či zmrzlinu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým


Dovolená u moře je zvláště pro děti vždy nezapomenutelným zážitkem, o kterém budou po návratu z prázdnin nadšeně vyprávět všem kamarádům. Díky naší nabídce pobytů u moře s dětmi zdarma můžete svým ratolestem tyto zážitky snáze dopřát. Záleží jen na vás, kterou atraktivní destinaci letos vyberete.

Kam na dovolenou k moři s dětmi?

Chorvatsko je dlouhodobě jedním z nejčastějších cílů letních rodinných dovolených pro mnoho Evropanů. Hlavním lákadlem je křišťálově čisté moře v dojezdové vzdálenosti autem. Kromě toho jsou zde ovšem i další výhody jako pěkné oblázkové pláže s atrakcemi pro děti, příjemné promenády plné restaurací a obchůdků či pověstná pohostinnost místních. Dovolená v Chorvatsku s dětmi zdarma je skvělou možností, jak ušetřit slušné peníze. Využít je můžete třeba na zajímavé výlety, během kterých budete společně s dětmi poznávat krásy Chorvatska a Jaderského moře.