Dovolená v termálních lázních v Maďarsku

Maďarsko je rájem pro všechny vyznavače lázeňského odpočinku. Najdete zde nespočet termálních lázní s bazény plnými léčivé vody, moderním prostředím a širokou nabídkou relaxačních procedur. Vydejte se na pobyt v termálních lázních do Maďarska a nebudete litovat!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Lokalita hotelu je báječná – pobyt v blízkosti zvířat i přírody byl zkrátka fantastický. V hotelu je klidná atmosféra, která se skvěle hodí k jeho okolí. Zaměstnanci byli velmi milí a usměvaví. V hotelové restauraci jsme si pochutnali na lahodných jídlech (nechybí ani nabídka pro děti). Lázně i zastávka vyhlídkového vláčku byly vzdáleny doslova pár kroků. Hotel Vadkert Major *** doporučuji jak rodinám s dětmi, tak i párům, které touží po trošce romantiky. Skvělé zážitky tu čekají na každého!”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Maďarské termální lázně jsou vyhlášené a není se čemu divit! Vedle bazénů s léčivou termální vodou zde často pod jednou střechou najdete wellness centra, saunový svět i atrakce pro nekonečné možnosti vyžití nejmenších návštěvníků.

Termály nejsou jediným lákadlem – co si v Maďarsku ještě můžete užít?

Obléknout si župan rovnou na pokoji a přejít chodbou přímo k termálním bazénům. Bez cestování či čekání ve frontě na vstupenky. Zní to jako sen? Proměňte jej ve skutečnost několika kliknutími. Stačí si rezervovat pobyt v hotelu, který je s termálními lázněmi přímo propojen. Kdykoli během dne se tak můžete vrátit do pokoje nebo si odskočit na oběd či občerstvení – vše budete mít v jedné budově a na vzdálenost pár kroků. Pak se zase můžete rychle vrátit zpět do bazénů a vyhřátých saun.

Součástí mnoha hotelů s termálními lázněmi je i vlastní wellness centrum. Pokud vás tedy na okamžik omrzí koupání se v termální vodě, zamiřte do vířivky nebo se zúčastněte saunového rituálu. Pokud toužíte po skutečně nadstandardním zážitku, vyražte na luxusní pobyt. Kromě moderního lázeňského a wellness centra tak můžete počítat také s komfortními pokoji, delikátní stravou a vždy ochotným personálem.

Kam na dovolenou v termálníďach lázních v Maďarsku?

Největší popularitě mezi rodinami s dětmi se jednoznačně těší lázně v Sárváru. Relaxační a zábavní část areálu jsou dokonale odděleny, takže si každý může dopřát zážitek podle svých představ. Výjimečné chvíle na vás čekají v jeskynních lázních v Miskolci, nebo v historickém Egeru. Perfektní lázeňský pobyt můžete zažít také přímo v hlavním městě Budapešť. Hned několik lázní zde láká k odpočinku přímo v centru metropole.

A kde ještě najdete ty nejlepší lázně v Maďarsku? Náš článek 6 nejlepších maďarských lázní, které musíte navštívit vám v tom udělá jasno!