Dovolená v termálních lázních v Maďarsku

Maďarsko je rájem pro všechny vyznavače lázeňského odpočinku. Najdete zde nespočet termálních lázní s bazény plnými léčivé vody, moderním prostředím a širokou nabídkou relaxačních procedur. Vydejte se na pobyt v termálních lázních do Maďarska a nebudete litovat!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Maďarské termální lázně jsou vyhlášené a není se čemu divit! Vedle bazénů s léčivou termální vodou zde často pod jednou střechou najdete wellness centra, saunový svět i atrakce pro nekonečné možnosti vyžití nejmenších návštěvníků.

Termály nejsou jediným lákadlem – co si v Maďarsku ještě můžete užít?

Obléknout si župan rovnou na pokoji a přejít chodbou přímo k termálním bazénům. Bez cestování či čekání ve frontě na vstupenky. Zní to jako sen? Proměňte jej ve skutečnost několika kliknutími. Stačí si rezervovat pobyt v hotelu, který je s termálními lázněmi přímo propojen. Kdykoli během dne se tak můžete vrátit do pokoje nebo si odskočit na oběd či občerstvení – vše budete mít v jedné budově a na vzdálenost pár kroků. Pak se zase můžete rychle vrátit zpět do bazénů a vyhřátých saun.

Součástí mnoha hotelů s termálními lázněmi je i vlastní wellness centrum. Pokud vás tedy na okamžik omrzí koupání se v termální vodě, zamiřte do vířivky nebo se zúčastněte saunového rituálu. Pokud toužíte po skutečně nadstandardním zážitku, vyražte na luxusní pobyt. Kromě moderního lázeňského a wellness centra tak můžete počítat také s komfortními pokoji, delikátní stravou a vždy ochotným personálem.

Kam na dovolenou v termálníďach lázních v Maďarsku?

Největší popularitě mezi rodinami s dětmi se jednoznačně těší lázně v Sárváru. Relaxační a zábavní část areálu jsou dokonale odděleny, takže si každý může dopřát zážitek podle svých představ. Výjimečné chvíle na vás čekají v jeskynních lázních v Miskolci, nebo v historickém Egeru. Perfektní lázeňský pobyt můžete zažít také přímo v hlavním městě Budapešť. Hned několik lázní zde láká k odpočinku přímo v centru metropole.

A kde ještě najdete ty nejlepší lázně v Maďarsku? Náš článek 6 nejlepších maďarských lázní, které musíte navštívit vám v tom udělá jasno!