Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

6 nejlepších maďarských lázní, které musíte navštívit

Chcete se vydat za odpočinkem do termálních lázní? V Maďarsku jich je spousta a některé opravdu stojí za to. Vybrali jsme pro vás 6 nejlepších míst, které stojí za to navštívit.
6 nejlepších maďarských lázní, které musíte navštívit
Termální lázně Sárvár

1. Sárvár

Lázně Sárvár jsou poměrně nové moderní lázně, které byly otevřeny koncem roku 2002. Celková rozloha lázní je 55 000 m², z toho na 3 600 m² najdete bazény. Užijete si tu venkovní i vniřní bazény určené k odpočinku a doplněné o zábavní prvky. Ve zcela nové budově, která je určena pro rodiny s dětmi, pak najdete obrovskou skluzavku, tobogán, dětské bazény, hřiště a další atrakce, které si děti oblíbí. Zajít můžete i do saunového světa či do wellness centra, kde si odpočinete během léčebných procedur.

Celodenní vstup pro dospělého vyjde na 12 €. Vstup do saunového světa pak zakoupíte za 6 €.

Kde se ubytovat v Sárváru?


2. Bük

Jestli jsou lázně Bük oficiálně největšími maďarskými lázněmi, bohužel nevíme. Zato víme, že mají neuvěřitelných 34 bazénů, rozlohu 140 000 m² a plochu vody více než 5 000 m². To už je pořádný prostor k relaxaci, že? Nejvíce je tu léčebných a zážitkových bazénů, samozřejmostí je plavecký bazén, dětský bazén, dětské brouzdaliště, ale je tu také třeba bazén na podvodní cvičení. Na své si přijdou i milovníci skluzavek a tobogánů. Kdyby vám to nestačilo, zajděte si do saunového světa, kde je k dispozici osm saun a také tepidarium a ledová kabina.

Celodenní vstupné je zde 2 500 HUF (cca 210 Kč).

Kde se ubytovat v Büku?


3. Rába Quelle

Moderní lázně Rába Quelle najdete v Györu, kam z Brna dojedete během dvou hodin. Lázně byly otevřeny v roce 2003 a nadchnou mladé i starší páry, ale i rodiny s dětmi. Voda o teplotě 63 °C tryská z hloubky 2000 metrů. Koupání si tu užijete v jednom ze tří termálních a pěti zážitkových bazénů, které se nachází uvnitř i venku. Odpočinout si můžete v zahradě plné saun, ve vířivce anebo u jedné z mnoha procedur. Děti jistě nadchnou dva tobogány, děstký bazén nebo koutek s houpačkami a prolézačkami.

Celodenní vstupné přijde dospělého na 3 150 HUF (cca 270 Kč).

Kde se ubytovat v Györu?


Termální jezero Hévíz

4. Hévíz

Ačkoliv se nejedná o lázeňský komplex, nemohli jsme nejoblíbenější maďarské termální jezero opomenout, navíc rozloha úctyhodných 4,4 ha dělá z Hévízu největší termální jezero v Evropě. Blahodárné účinky místní minerální vody tu lidé začali využívat už v roce 1795. Přijeďte si koupání v jezeře s teplou vodou (30 °C), která tryská z hloubky 38 metrů, dopřát i vy. Kromě zázračné vody je vysoce ceněné také bahno z jezera, zkuste proto léčivý zábal.

Vstup na 4 hodiny vyjde na 3400 HUF (cca 300 Kč).

Kde se ubytovat v Hévízu?


5. Miskolc Tapolca

Zcela unikátní zážitek nabízí jeskynní lázně v Miskolc Tapolce, kde si užijete koupání ve venkovní části se třemi bazény (zážitkový, plavecký, dětský) s výhledem na noční oblohu a také ve vnitřní jeskynní části, kde si užijete výklenky, zákruty i tajuplnou ozvěnu. A kdybyste si chtěli užít romantickou oblohu plnou hvězd i uvnitř, anebo ve dne, je tu parádní Star hall bazén. Voda má příjemných 30 °C a díky nízkému obsahu soli můžete v lázni pobývat, jak dlouho budete chtít.

Vstupné pro dospělého je 2 050 HUF (cca 170 Kč).

Kde se ubytovat v Miskolc Tapolce?


6. Széchenyi

V Budapešti vyvěrá více než 100 pramenů, a proto není překvapením, že se zde nachází hned několik lázní v různých stylech. Bezpochyby největšími budapešťskými lázněmi jsou lázně Széchenyi vybudované na konci 19. století. Kromě nádherné architektury, kterou se můžete kochat, nabízí venkovní a vnitřní relaxační i plavecké bazény s minerální vodou. Když pramen vyvěrá, voda má 76 °C a je bohatá na síru, vápník a hydrogenuhličitan hořečnatý. V lázních najdete také vířivky, sauny, páru a bohatou nabídku léčebných procedur.

Celodenní vstupné pro dospělého stojí 5 400 HUF (cca 470 Kč).

Kde se ubytovat v Budapešti?

Autor článku:

Objevujte Maďarsko s Travelkingem

Vybírejte z jedinečných a ověřených pobytů

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK