Dovolená s dětmi v Polsku

Polsko bývá turisty často podceňované. Země našich východních sousedů vám přitom může nabídnout vše, na co si vzpomenete. Chybět vám tu nebudou přírodní klenoty, střípky historie ani příležitosti k odpočinku. A dovolená v Polsku s dětmi? To je skvělá volba, které nebudete litovat.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Niemcza Wino & Spa pro nás byl výjimečným zážitkem. Nadchla nás jedinečná kombinace tichého a klidného prostředí na úpatí vinice, vinařské kultury, komfortního ubytování a moderního wellness. Vynikající gastronomii podávanou v hotelové restauraci dokonale doplnila lahodná vína z místního vinohradu. Okolí je plné historických měst, která stojí za návštěvu. Celkově jsme si pobyt moc užili a rádi jej doporučujeme i vám.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orient Palace Hotelu *** splnil naše očekávání na jedničku. Již při vstupu na vás dýchne orientální atmosféra, a to nejen díky nádherné vůni, která se šíří celým hotelem, ale také díky pohádkové výzdobě jako z Tisíce a jedné noci a dřevěnému vyřezávanému nábytku. Potěšila nás velmi chutná snídaně formou bufetu i výtečná večeře o třech chodech s dezertem ve formě domácích zákusků. Wellness s bazénem a dvěma saunami mělo skvělou atmosféru a úžasně jsme si zde odpočinuly po celodenním objevování krás Vratislavy.”

Aneta Aleszczyk
Aneta Aleszczyk
Marketingový tým


Polsko je zemí plnou překvapení, která stojí za poznání. Vyrazte sem na rodinnou dovolenou a užívejte si neskutečné možnosti, které Polská republika nabízí. Užijete si tu společné chvíle naplněné radostí a štěstím, že jste všichni pohromadě. Krásná polská příroda i bohatá kultura vám navíc zajistí nádherné zážitky, které vás budou hřát u srdce ještě dlouho po odjezdu. Kam ale v Polsku s dětmi vyrazit?

Do polských hor za zážitky v létě i v zimě

Polsko se nezdá, ale snovou dovolenou v přírodě si tu užijete na maximum. Hranice republiky lemují vysoká pohoří, jako Tatry nebo Karpaty. Naplánovat si tu můžete výlety k tatranským plesům, ukrytým vodopádům, do tajemných skal nebo hlubokých lesů. Procházky úchvatnou krajinou si užijete také v polském Národním parku Stolové hory. A až se budete procházet polskou částí Krkonoš, Orlických hor nebo Beskyd, budete si tu připadat skoro jako doma.

O zábavu tu nebude nouze ani v zimě, polská lyžařská střediska jsou připravena na vaše zimní radovánky. Příjemné lyžování si užijete třeba v polských Beskydech nebo Krkonoších. Na své si tu přijdou i milovníci běžeckého lyžování. Líbit se tu bude i dětem, o které bude postaráno na sjezdovkách pro nejmenší. O vaše pohodlí tu bude postaráno, vybrat si můžete z pobytů s polopenzí nebo plnou penzí.

S dětmi za historií i romantikou do polských měst

Největším lákadlem jsou v Polsku historická města, která dávají návštěvníkům nahlédnout do tajů minulosti. Bohatou historii připomínají hrady a zámky, kostely, památníky i muzea často věnována památce obětem druhé světové války a holocaustu. Za kulturou můžete vyrazit do Varšavy, Krakova nebo Vratislavy. Kromě poznávání minulosti si tu užijete také romantickou přítomnost v útulných uličkách a výbornou gastronomii.

Ochuzeni nebudete ani o odpočinek, a to díky špičkovýmwellness pobytům, kterých je v Polsku požehnaně. Mezi oblíbené polské lázně patří Kudowa-Zdrój, Ladek-Zdrój nebo Polanica-Zdrój. Výhodou je, že za relaxem nemusíte daleko, tyto lázeňské areály se totiž nacházejí poblíž hranic s Českem. Na dovolené s dětmi v Polsku ale nesmíte vynechat návštěvu aquaparku, ty jsou totiž v Polsku opravdovým zážitkem.

Skvělou atmosféru si užijete také v městečkách u Baltského moře, kde na vás čeká příjemné koupání, spousta atrakcí pro děti a výtečné jídlo.