Dovolená s dětmi v Polsku

Polsko bývá turisty často podceňované. Země našich východních sousedů vám přitom může nabídnout vše, na co si vzpomenete. Chybět vám tu nebudou přírodní klenoty, střípky historie ani příležitosti k odpočinku. A dovolená v Polsku s dětmi? To je skvělá volba, které nebudete litovat.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Polanica jsme byli velice spokojení. Pro mě byly nejlepším zážitkem procedury, pro mou neteř zase dětská herna a brouzdaliště. Pokoje byly dostatečně komfortní pro víkendový pobyt, polopenze byla chutná s dobrým výběrem pokrmů. Kladně hodnotím také wellness rozdělené na vodní a saunový svět. Městečko Polanica-Zdrój je působivé a jeho centrum a lázeňský park stojí za procházku.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Spa Medical Dwór Elizy *** na jihu Polska jsme si manželem a dcerkou moc užili. Obrovskou výhodou je poloha hotelu – jen 19 km od hranic s Českem, a navíc se nachází v krásném prostředí. Pokoj s přistýlkou poskytoval dostatek prostoru pro tři hosty. Měli jsme z něj výhled do lázeňského parku, kam jsme moc rádi chodili na procházky. Snídaně i večeře podávané v moderní restauraci měly formu chutného a bohatého bufetu. Každý z nás si tedy při snídani i večeři dopřál podle vlastní chuti a všichni jsme byli nadmíru spokojení.”

Zuzana Košnerová
Zuzana Košnerová
Zákaznická podpora


Polsko je zemí plnou překvapení, která stojí za poznání. Vyrazte sem na rodinnou dovolenou a užívejte si neskutečné možnosti, které Polská republika nabízí. Užijete si tu společné chvíle naplněné radostí a štěstím, že jste všichni pohromadě. Krásná polská příroda i bohatá kultura vám navíc zajistí nádherné zážitky, které vás budou hřát u srdce ještě dlouho po odjezdu. Kam ale v Polsku s dětmi vyrazit?

Do polských hor za zážitky v létě i v zimě

Polsko se nezdá, ale snovou dovolenou v přírodě si tu užijete na maximum. Hranice republiky lemují vysoká pohoří, jako Tatry nebo Karpaty. Naplánovat si tu můžete výlety k tatranským plesům, ukrytým vodopádům, do tajemných skal nebo hlubokých lesů. Procházky úchvatnou krajinou si užijete také v polském Národním parku Stolové hory. A až se budete procházet polskou částí Krkonoš, Orlických hor nebo Beskyd, budete si tu připadat skoro jako doma.

O zábavu tu nebude nouze ani v zimě, polská lyžařská střediska jsou připravena na vaše zimní radovánky. Příjemné lyžování si užijete třeba v polských Beskydech nebo Krkonoších. Na své si tu přijdou i milovníci běžeckého lyžování. Líbit se tu bude i dětem, o které bude postaráno na sjezdovkách pro nejmenší. O vaše pohodlí tu bude postaráno, vybrat si můžete z pobytů s polopenzí nebo plnou penzí.

S dětmi za historií i romantikou do polských měst

Největším lákadlem jsou v Polsku historická města, která dávají návštěvníkům nahlédnout do tajů minulosti. Bohatou historii připomínají hrady a zámky, kostely, památníky i muzea často věnována památce obětem druhé světové války a holocaustu. Za kulturou můžete vyrazit do Varšavy, Krakova nebo Vratislavy. Kromě poznávání minulosti si tu užijete také romantickou přítomnost v útulných uličkách a výbornou gastronomii.

Ochuzeni nebudete ani o odpočinek, a to díky špičkovýmwellness pobytům, kterých je v Polsku požehnaně. Mezi oblíbené polské lázně patří Kudowa-Zdrój, Ladek-Zdrój nebo Polanica-Zdrój. Výhodou je, že za relaxem nemusíte daleko, tyto lázeňské areály se totiž nacházejí poblíž hranic s Českem. Na dovolené s dětmi v Polsku ale nesmíte vynechat návštěvu aquaparku, ty jsou totiž v Polsku opravdovým zážitkem.

Skvělou atmosféru si užijete také v městečkách u Baltského moře, kde na vás čeká příjemné koupání, spousta atrakcí pro děti a výtečné jídlo.