Vyrazte na dovolenou na jižní Moravu nedaleko Hustopečí a vodní nádrže Nové Mlýny. V Hotelu Kurdějov *** si užijete skvělý pobyt. Čeká vás skvělá polopenze a láhev vína. K dispozici je tu i bowling a tenis.

O ubytování

Hotel Kurdějov *** se skládá z několika hotelových budov ležících v malebné jihomoravské obci Kurdějov. Čeká zde na vás moderní ubytování, sportovní vyžití, atraktivní možnosti výletů a samozřejmě vynikající jídlo a pití.

Kurdějov je obklopen krásnou jihomoravskou přírodou. Během procházky si tak můžete prohlédnout například přírodní památky Kamenný vrch (1,4 km), stepní pláně Lipiny (3,2 km) nebo Přední kopaniny (3,6 km). K vidění je zde také botanická rarita – Mandloňové sady. Informace i zajímavosti o těchto stromech se dozvíte na naučné stezce a celý sad si prohlédnete z Mandloňové rozhledny (3,4 km).

Pěšky či na kole se snadno dostanete do vinařské obce Hustopeče (3 km), kde kromě mnoha vinných sklípků láká k návštěvě městské muzeum a galerie s expozicí věnovanou vinařství. Na nádvoří s arkádami a studnou objevíte pískovcovou plastiku kvasinky vinné s obvodem 167 cm. Za letním osvěžením se vydejte na městské koupaliště s aquaparkem (3,5 km).

Pestré možnosti vyžití po celý rok nabízí nedaleká vodní nádrž Nové Mlýny (15 km). V obci Pasohlávky ležící na břehu nádrže najdete oblíbený Aqualand Moravia (22 km), kde si užijete vodní radovánky i dokonalý relax po celý rok. Skvělými výletními cíli jsou také nádherné historické město Mikulov (30 km) s krásným zámkem nebo památka UNESCO – Lednicko-valtický areál (32 km). Tento krajinný celek s plochou více než 300 km² nabízí mnoho zajímavostí, jako je například 23 metrů vysoký Obelisk, Janův hrad, Minaret, Lovecký zámeček, Apollonův chrám, kolonádu na Reistně a mnoho dalšího.

Kde budete spát?

Rezort se skládá z celkem 4 hotelových budov. Ať už budete ubytováni v kterékoliv z nich, můžete se těšit na komfortní dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WiFi připojením.

Hotelový dům Tenis je středobodem areálu a jeho součástí je restaurace, vinný sklep, tenisová hala a bowlingové dráhy. Pokoje jsou vybaveny v rustikálním stylu a dominuje v nich dřevo.

Hotelový dům Kaskáda nabízí ubytování v moderně vybavených pokojích s klimatizací a minibarem. Tento dům má prostornou terasu, ze které se můžete kochat krásným výhledem.

Hotelový dům Vinař disponuje vyhlídkovou terasou a historickými vinnými sklepy, ve kterých je umístěna vinotéka hotelu.

Hotelový dům Adina je ideální volbou pro hosty, kteří preferují moderně vybavené pokoje.

Na čem si pochutnáte?

O báječné zážitky vašich chuťových buněk se postarají lahodné pokrmy připravené z nejkvalitnějších místních surovin. Každé ráno se posilníte při bohaté bufetové snídani. Večer se pak těšte na servírované večeře o dvou chodech.

Výtečné jídlo skvěle doplní lahodné místní víno či sekty z více než 300 let starého vinného sklípku. V jeho prostorách pravidelně probíhají degustace, během kterých víno z místních vinic ochutnáte a dozvíte se o něm také zajímavé informace.

Něco navíc

Pro aktivní hosty je k dispozici multifunkční hala. Večerní zábavu si užijete při bowlingu, který si zahrajete na jedné ze čtyř drah.

Hotel Kurdějov ***

Hotel Kurdějov ***

Kurdějov 88 , Kurdějov
Česká republika

+420 519 411 381

info@hotelkurdejov.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 450 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,4 km
Vzdálenost od jezera
13 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
25 km

Tipy na výlet

Vodní dílo Nové Mlýny

Vodní dílo Nové MlýnyTip na výlet

Vodní dílo Nové Mlýny ukrývá hned tři přehrady, které se nachází na řece Dyji u CHKO Pálava na jižní Moravě. Tyto přehrady či vodní nádrže nesou každé své jméno - Mušovská (Horní nádrž), Věstonická (Střední nádrž) a Novomlýnská (Dolní nádrž). S plochou 32,3 km² je Novomlýnská přehrada největší vodní plochou Moravy.

  • Mušovská přehrada slouží především k rekreaci a těší se velké oblibě.
  • Věstonická přehrada je přírodní rezervací a nachází se zde ostrůvky pro hnízdění ptáků.
  • Novomlýnská přehrada je určena pro výrobu elektřiny a k rekreaci. Užijete si tu rybolov nebo třeba surfing a jachting.
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia
Lednicko-valtický areál
Lednicko-valtický areál
Velké Bílovice
Velké Bílovice