Ubytujte se v samém srdci Lednického parku a mějte krásnou přírodu i všechny pohádkové historické památky jako na dlani. Útulný penzion Harmony vám nabídne welcome drink při příjezdu, bohatou snídani, privátní wellness zónu a bezpočet zajímavých výletních cílů v okolí.

O ubytování

Penzion Harmony se nachází v srdci Lednického parku asi 300 metrů od zámku. Ubytování v této atraktivní lokalitě jižní Moravy vám přinese jedinečnou příležitost k odpočinku i poznávání proslulých památek. V okolí potěší hustá síť turistických a cykloturistických tras, najdete tu i spoustu vyhlášených restauracích a útulných kaváren, kde můžete doplnit síly. Večer si dopřejte znamenité regionální víno a užijte si společné chvíle.

Prozkoumejte Lednicko-valtický areál ze seznamu UNESCO (100 m), který láká na krásnou architekturu ukrytou v zeleni. Krajinářský park o rozloze 300 km² potěší jak milovníky přírody, tak fanoušky historie. Najdete tu hned dva překrásné zámky – gotickou Lednici a barokní Valtice. K lednickému zámku to z ubytování budete mít jenom pár kroků. Prohlédnete si autentické interiéry a poznáte vzácné rostliny v unikátním palmovém skleníku.

Do rozsáhlého parku, který penzion obklopuje, vyrazte na klidnou procházku nebo plavbu lodičkou. Na svých toulkách svěží zelení narazíte na menší zajímavé stavby, jako je minaret, Janův hrad nebo římský akvadukt.

Zavítejte rovněž k pohádkovému zámku Valtice (8 km), který vás zaujme honosnou architekturou. Absolvovat můžete prohlídku interiéru, procházku rozkvetlým zámeckým parkem nebo návštěvu voňavé bylinkové zahrady. V okolí penzionu se vydejte k půvabnému Rybničnímu zámečku z roku 1816 (2 km). Naplánujte si výlet i k vinařskému Mikulovu se zámkem a Svatým kopečkem (14 km) nebo k vodní nádrži Nové Mlýny (12 km).

Kde budete spát?

Ubytujete se v nově renovovaném dvoulůžkovém pokoji s manželskou postelí. K dispozici budete mít vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. Součástí vybavení je televize, lednice, minibar a bezplatné připojení k WiFi. V létě oceníte klimatizaci. Některé pokoje mají možnost přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

Ráno se můžete těšit na bohatou snídani podávanou formou teplého i studeného bufetu. Pochutnáte si na čerstvém pečivu, ovoci a zelenině, uzeninách, sýrech nebo müsli s jogurtem. Samozřejmostí jsou i horké nápoje a džusy. Ve společenské místnosti můžete využívat bar a na terase penzionu se pravidelně pořádá večerní grilování pro hosty.

Kde budete relaxovat?

Součástí ubytování je privátní wellness se saunou a vířivkou, které je hostům přístupné za poplatek. Na zahradě penzionu najdete vyhřívaný bazén se slanou vodou obklopený lehátky, ve kterém si můžete dopřát zasloužený odpočinek.

Cestujete s dětmi?

O zábavu vašich ratolestí nemusíte mít starost, součástí ubytování je dětský koutek, ve kterém si malí návštěvníci užijí spoustu legrace.

Něco navíc

Pokud plánujete vyrazit na cyklovýlety, oceníte úschovnu kol s možností nabíjení elektrokol přímo v ubytování.

Penzion Harmony

Penzion Harmony

Břeclavská 807 , Lednice
Česká republika

776 500 065

info@penzion-harmony.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
27 km

Tipy na výlet

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areálTip na výlet

Pro všechny milovníky zámků, parků a krásné přírody je tu Lednicko-valtický areál, který spojuje to nejlepší z jižní Moravy. Jedná se o nejrozsáhlejší krajinný celek v Evropě a je od roku 1996 zapsán jako součást světového a kulturního dědictví UNESCO. Kromě krásných zámků a památek si užijte procházky po udržovaných zámeckých zahradách.

Co patří mezi skvosty Lednicko-valtického areálu?

 • Zámek Lednice
 • Minaret
 • Akvadukt
 • Janův hrad
 • Maurská vodárna
 • Hubertova šopa
 • Zámek Valtice

Otevírací doba:

 • 1.5. - 30.9. denně od 9:00 do 17:00 hodin
 • 1.4. - 30.4. a 1.10. - 31.10. v soboty a neděle od 9:00 do 16:00 hodin
 • 1.2. - 31.3. a 1.11. - 19.12. v soboty a neděle od 10:00 do 16:00 hodin

Vstupné:

 • Okruh Reprezentační sály 210 Kč/dospělí, 170 Kč/mládež a senioři a 110 Kč/děti
 • Okruh Sourkomé apartmány 190 Kč/dospělí, 150 Kč/mládež a senioři a 100 Kč/děti
 • Okruh Dětské pokoje a muzeum loutek 190 Kč/dospělí, 150 Kč/mládež a senioři a 100 Kč/děti
 • Grotta 65 Kč/dospělí, 50 Kč/mládež a senioři a 30 Kč/děti
 • Skleník 80 Kč/dospělí, 60 Kč/mládež a senioři a 40 Kč/děti
 • Minaret 80 Kč/dospělí, 60 Kč/mládež a senioři a 40 Kč/děti
 • Janův hrad 80 Kč/dospělí, 60 Kč/mládež a senioři a 40 Kč/děti
Více informací
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia
CHKO Pálava
CHKO Pálava
Vyhlídková věž Lednická kolonáda
Vyhlídková věž Lednická kolonáda