Zavítejte do Penzionu U Tomčalů ve vinařské vesničce Čejč a těšte se na láhev vína, degustaci 10 vzorků vína z místní produkce a chutnou polopenzi. Na výlet si můžete zajet například do Aqualandu Moravia nebo do nádherného Lednicko-Valtického areálu.

O ubytování

Penzion a sklep U Tomčalů najdete ve vinařské obci Čejč nedaleko dalších vyhlášených vesniček jako jsou Velké Pavlovice, Bořetice, Čejkovice a Mutěnice. Blízko to budete mít na zámek Milotice, do ZOO Hodonín i Lednicko-valtického areálu.

Kde budete spát?

K dispozici je celkem 9 pokojů. Všechny jsou moderně zařízené a mají vlastní sociální zařízení a možnost přistýlky. Za doplatek se můžete ubytovat v parádním pokoji s vlastní vířivou vanou.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci si pochutnáte na snídaních a vynikajících pokrmech domácí kuchyně. Na objednávku vám v penzionu rádi připraví zabijačku plnou zabijačkových pochoutek. Součástí penzionu je také vinný sklep s kapacitou až 100 osob a nabídkou degustace místních vín.

Kde budete relaxovat?

V penzionu si můžete odpočinout ve vířivce (jen na vybraných pokojích) a také ve finské sauně.

Penzion a sklep u Tomčalů

Penzion a sklep u Tomčalů

Čejč 398 , Čejč
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,7 km
Aquapark
42 km

Tipy na výlet

Jižní Morava

Jižní MoravaTip na výlet

Jižní Morava je regionem mnoha podob. Její metropolí je Brno, ale najdete zde také malé moravské Toskánsko, tajemnou krasovou oblast, světově nejrozsáhlejší parky Lednicko-valtického areálu, vinařskou Pálavu či folklorní Slovácko - a to ještě ani není všechno.

Co lidé na jižní Moravě navštěvují nejčastěji:

  • Aqualand Moravia
  • Lednicko-valtický areál
  • ZOO Brno

Co by vám ale rozhodně také nemělo ujít:

  • Vila Tugendhat
  • Moravský kras
  • Zámek Slavkov u Brna a Mohyla míru
  • Westernové městečko Boskovice
  • Zámek Mikulov

A mnoho a mnoho dalšího. S dětmi můžete například vyrazit do pohádkového podzemí ve Znojmě či DinoParku ve Vyškově. Pokud si ale jedete na jižní Moravu od dětí trochu odpočinout, rozhodně nezapomeňte navštívit vinné sklepy ve Valticích či v Hustopečích (a ochutnat proslulou hustopečskou mandlovici).

Více informací
Lednicko-valtický areál
Lednicko-valtický areál
CHKO Pálava
CHKO Pálava
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia