Když na jižní Moravu, tak stylově! Ubytujte se ve slavném Vinařství Skoupil, které najdete přímo ve Velkých Bílovicích. Těšte se na moderní ubytování a chutné snídaně. Zapůjčit si můžete kola nebo koloběžky, aby se vám krásy jižní Moravy poznávali pohodlněji. Za příplatek lze domluvit také degustaci vín či zařídit piknikový koš.

O ubytování

Vinařství Skoupil se nachází v srdci Velkých Bílovic, největší vinařské obce České republiky. Okolí plné malebných vinohradů nabízí ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Oblíbené jsou například Velkopavlovická vinařská stezka a naučná vinařská cyklotrasa kolem Velkých Bílovic o délce 5 km. Centrum města s kostelem a tvrzí se nachází 1,5 km od ubytování. Za návštěvu rozhodně stojí Lednicko-valtický areál zapsaný v UNESCO (16 km). Kromě krásné přírody a řady vinařských vesniček se můžete vydat do Aqualandu Moravia (45 km) nebo překrásného historického města Mikulov (25 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z moderně zařízených dvoulůžkových pokojů s výhledem na Pálavské vrchy nebo vinný sad. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD televizí, minibarem, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Den začnete snídaní v bufetové nebo servírované formě. Součástí multifunkčního komplexu vinařství je i restaurace, která nabízí jedinečný zážitek z moderní gastronomie ve spojení s tradiční kuchyní. Kdykoliv během dne je zde možné ochutnat lahodná jídla a strávit příjemné chvíle se skleničkou výborného vína z vlastního vinohradu.

Něco navíc

Přímo na místě si můžete zapůjčit kola i koloběžky. Vinařství má vlastní vinotéku, kde vám profesionálové rádi představí, doporučí a dají ochutnat nejen vína, ale také lokální sýry, med, kávu či čokoládu. Můžete si také vybrat z několika variant degustace vína, které probíhají ve vinotéce, ve vinařském provozu či v restauraci.

Vinařství Skoupil

Vinařství Skoupil

Sadová 1399 , Velké Bílovice
Česká republika

Provozuje společnost:
Rodinné vinařství Skoupil s.r.o. IČ: 17094747


+420 725 739 989

recepce@skoupil.com

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
8:00 - 10:00
Domácí mazlíček
za 350 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od jezera
0,5 km
Zastávka
1,5 km
Aquapark
45 km
Sjezdovka
17 km

Tipy na výlet

Jižní Morava

Jižní Morava Tip na výlet

Jižní Morava je regionem mnoha podob. Její metropolí je Brno, ale najdete zde také malé moravské Toskánsko, tajemnou krasovou oblast, světově nejrozsáhlejší parky Lednicko-valtického areálu, vinařskou Pálavu či folklorní Slovácko - a to ještě ani není všechno.

Co lidé na jižní Moravě navštěvují nejčastěji:

  • Aqualand Moravia
  • Lednicko-valtický areál
  • ZOO Brno

Co by vám ale rozhodně také nemělo ujít:

  • Vila Tugendhat
  • Moravský kras
  • Zámek Slavkov u Brna a Mohyla míru
  • Westernové městečko Boskovice
  • Zámek Mikulov

A mnoho a mnoho dalšího. S dětmi můžete například vyrazit do pohádkového podzemí ve Znojmě či DinoParku ve Vyškově. Pokud si ale jedete na jižní Moravu od dětí trochu odpočinout, rozhodně nezapomeňte navštívit vinné sklepy ve Valticích či v Hustopečích (a ochutnat proslulou hustopečskou mandlovici).

Více informací
Velké Bílovice
Velké Bílovice
Mikulov
Mikulov
CHKO Pálava
CHKO Pálava