Vyrazte do Krkonoš a užijte si pohodu v Hotelu Horní Pramen *** ve Špindlerově Mlýně. Z pokojů můžete každý den obdivovat krkonošskou přírodu. V ceně je kromě polopenze také hodina relaxace v privátní sauně.

O ubytování

Hotel Horní Pramen se nachází v nejklidnější lokalitě střediska Špindlerův Mlýn. Díky poloze na jižním svahu Železného vrchu uvidíte celé horské městečko jako na dlani. Hotel je ideálním výchozím bodem pro výlety pěšky i na kole. Vydejte třeba na oblíbenou Dřevařskou stezku k prameni Labe (10 km), na Krakonošovu vyhlídku (5 km), k Dlouhému vodopádu nebo k Rennerově studánce (16 km). Daleko to není ani k lanové a bobové dráze, do Muzea Lega (2 km) a do aquaparku (2 km). Zimních radovánek si užijete dosyta na mnoha kilometrech upravovaných běžeckých tras či ve vyhlášených lyžařských areálech jako Svatý Petr (1 km) či Medvědín (4 km). Lyžařské středisko Harrachov je vzdáleno pouze 14 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlně zařízeném pokoji s vlastní koupelnou. Nechybí ani psací stůl se židlí, skříň a set kosmetiky. Fén je možné zapůjčit na recepci hotelu.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s barem nabízejí pestrou nabídku kvalitní domácí i mezinárodní kuchyně. Každé ráno si pochutnáte na bohaté bufetové snídani. Tříchodové večeře mají servírovanou formu.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni stráveném na výletech či na lyžích přijde vhod odpočinek v hotelové sauně. Dopřát si můžete také masáž.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je připraven dětský koutek se spoustou her i venkovní hřiště s domečkem a dalšími atrakcemi. Najdete zde také hřiště na pétanque.

Něco navíc

O zábavu zde nouze nebude – zahrát si můžete stolní tenis, fotbálek a šipky.

Hotel Horní Pramen **+

Hotel Horní Pramen **+

Špindlerův Mlýn 25 , Špindlerův Mlýn
Česká republika

+420 732 166 167

info@hornipramen.cz

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
1 km
Aquapark
0,6 km
Sjezdovka
0,8 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě

Krkonošský národní park v létěTip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pahorkami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • Nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací
Stezka korunami stromů Krkonoše
Stezka korunami stromů Krkonoše
Mumlavský vodopád
Mumlavský vodopád
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn