Vydejte se na pobyt do Ostravy a ubytujte se v Hostelu U Arény, který nabízí cenově příznivé ubytování s dostatkem komfortu. V ceně jsou také servírované snídaně a parkování u ubytování. Přímo před hostelem najdete autobusovou zastávku, a tak se během chvilky dostanete i do centra Ostravy.

O ubytování

Hostel U Arény se nechází nedaleko centra Ostravy. Významné sportovně-kulturní centrum města Ostravar aréna je vzdáleno pouze 1,5 km. Navštívit můžete také areál Dolní Vítkovice (2,5 km), který v kulisách unikátní industriální památky nabízí spoustu vzdělávacích, kulturních a společenských aktivit. Poznat nejdávnější místní historii se vypravte na Slezskoostravský hrad (6 km), kde je k vidění několik zajímavých expozic.

Dalšími oblíbenými výletními cíli jsou zoologická a botanická zahrada (8 km), Hornické muzeum Landek (9 km) či hasičské muzeum (6 km). Za noční zábavou se vydejte do legendární Stodolní ulice (4 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. Na pokojích i ve společných prostorách je k dispozici WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Usměvavý personál vám každé ráno naservíruje čerstvě připravenou kontinentální snídani.

Hostel U Arény

Hostel U Arény

U Cementárny 1337/3 , Ostrava-Vítkovice
Česká republika

+420 775 762 044

uareny@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 400 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4,9 km
Zastávka
0,3 km