Dopřejte si odpočinek uprostřed Beskyd. Rodinný penzion U Lupíků stojí nedaleko Lysé hory a nabízí ubytování s polopenzí, privátní wellness s vířivkou a saunou i možnost dopravy na výlety. Navíc získáte Beskydy Card plnou slev zdarma. O bohatý program se postará množství parádních výletních cílů či svahy okolních ski areálů.

O ubytování

Rodinný penzion U Lupíků stojí na klidném místě ve Frýdlantě nad Ostravicí v místní části Lubno. V těsné blízkostí se nachází Lysá hora, kam se dostanete za 2,5 hodiny krásné pěší túry, a po turistických trasách se dostanete i na další zajímavá místa Beskyd. Dojděte třeba na zříceniny hradu Hukvaldy (20 km), prozkoumejte Muzeum Tatra Kopřivnice (22,8 km), prozkoumejte Valašské muzeum v Rožnově pod Radhoštěm (27,4 km) a za relaxem se vydejte 12 km do Aquaparku Olešná. V zimě vás zas čeká zábava v SKI Malenovice (4 km).

Kde budete spát?

Ubytování je zajištěno v pokojích, studiích či apartmánech. Pokoje jsou vybavené televizi a samostatnou koupelnou se sprchou a WC, některé mají také varnou konvici a ledničku. Ve studiu a apartmánu najdete navíc elektrický vařič, mikrovlnnou troubu i potřebné nádobí.

Na čem si pochutnáte?

V objektu penzionu se nachází také hospůdka s terasou, dětským venkovním koutem a hřištěm a možností hraní ruských kuželek.

Kde budete relaxovat?

Uvolnění v soukromí umožňuje privátní wellness s vířivou vanou, infra saunou a vyhřívanou lavicí.

Něco navíc

Zahrajte si zde ruské kuželky, petanque či kroket.

Penzion U Lupíků

Penzion U Lupíků

Lubno 31 , Frýdlant nad Ostravicí
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Zastávka
0,6 km
Sjezdovka
4 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací
Pustevny
Pustevny
Hora Radhošť
Hora Radhošť
Stezka Valaška
Stezka Valaška