Jindřichův Hradec je jedním ze skvostů jižních Čech, vydejte se ho prozkoumat z blízka i vy. Hotel Concertino - Zlatá Husa **** se postará o luxusní ubytování i chutnou stravu. Těšte se i na privátní saunu a 40% slevu na proceduru. Dítě do 6 let zdarma.

O ubytování

Hotel Concertino - Zlatá Husa **** najdete přímo v centru Jindřichova Hradce, který patří mezi skvosty jižních Čech. Zároveň se můžete kochat výhledem na vodní plochu Vajgar. Během 5 minut dojdete ke třetímu největšímu hradu a zámku v Česku. Až projdete všechny památky Jindřichova Hradce vydejte se na výlet do Třeboně (26 km), Tábora (50 km) či Českého Krumlova (70 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 37 elegantních pokojů se satelitní televizí, WiFi připojením, telefonem, trezorem, minibarem a koupelnou se sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci Concertino si pochutnáte na snídaních formou bufetu i na skvělých večeřích. Tou pravou chloubou hotelu je však hospoda Zlatá husa, která je v okolí vyhlášená. Ochutnejte speciality jihočeské kuchyně i jedno ze 4 piv na čepu. V létě jistě využijete venkovní terasu s parádním výhledem.

Kde budete relaxovat?

K relaxaci poslouží privátní finská sauna s příjemnou hudební kulisou a bohatá nabídka masáží.

Hotel Concertino Zlatá Husa ****

Náměstí Míru 142/I , Jindřichův Hradec
Česká republika

+420 384 362 320

info@concertino.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
50 m
Vzdálenost od jezera
100 m
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Jindřichův Hradec Tip na výlet

Jindřichův Hradec patří mezi okouzlující jihočeská města s poutavou historií a významnými památkami. K procházkám láká historické centrum sevřené z jedné strany řekou Nežárkou a z druhé rybníkem Vajgarem.

Dominantou centra je kostel Nanebevzetí Panny Marie, který protíná 15. poledník východní délky. Kostelní věž je v letních měsících přístupná pro návštěvníky a po zdolání 153 schodů nabízí krásný výhled na město a okolí.

Co nevynechat při návštěvě Jindřichova Hradce?

  • Hrad a zámek Jindřichův Hradec
  • Zámecký mlýn
  • Kostel sv. Jana Křtitele
  • Za návštěvu určitě také stojí Muzeum Jinřichohradecka, kde najdete slavné Krýzovy jesličky, které tvoří největší lidový mechanický betlém na světě a jsou zapsány v Guinnessově knize rekordů.

Nezapomenutelný zážitek si odnesete z výletu do půvabných zákoutí České Kanady, který nabízí Jindřichohradecká úzkokolejka.

Více informací
Hrad a zámek Jindřichův Hradec
CHKO Třeboňsko
Třeboň