Rodinný Hotel Myslivna *** naleznete v centru Třeboně. Jedná se o ideální ubytování pro všechny milovníky pohodlí a dobrého jídla. Kromě chutné polopenze vás čeká také vstup do bazénu AquaViva v lázních Aurora a solná jeskyně.

O ubytování

Hotel Myslivna *** stojí mezi náměstím a pivovarem v centru města Třeboň. Všechna historická, kulturní i gastronomická lákadla tak budete mít na dosah ruky. Například třeboňské náměstí (200 m), třeboňský zámek (600 m) s krásným zámeckým parkem, zmíněný pivovar Regent (650 m). Navíc to k rybníku Svět budete mít také jen 650 m. Nenáročný rovinatý terén zde láká v letních měsících také k cyklistice, okolní rybníky k rybaření. V zimě se k nejbližšímu lyžařskému středisku Hradiště dostanete do 30 minut autem.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s televizí, WiFi připojením a lednicí. Nechybí ani vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelu se nachází několik restaurací, které jsou proslulé svou vynikající kuchyní a jsou vyhledávaným místem gurmánů z okolí Třeboně. Velká nabídka jídel se zaměřuje zvláště na zvěřinové speciality a staročeské pochoutky z čerstvých ryb.

Kde budete relaxovat?

V hotelu si můžete užít mnoho masáží a ozdravných či relaxačních koupelí.

Něco navíc

Pokud se rozhodnete Třeboňsko poznávat na kole, jistě vás potěší hotelová uzamykatelná úschovna kol.

Hotel Myslivna ***

Hotel Myslivna ***

Rožmberská 33 , Třeboň
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 130 Kč/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
2 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Třeboň

Třeboň Tip na výlet

Třeboň láká návštěvníky krásným historickým centrem a také mnoha dalšími památkami. Nejvýznamnějším objektem na Masarykově náměstí je radnice z roku 1566, ke které patří také architektonicky zajímavá 31 metrů vysoká věž s ochozem, hodinami a cibulovitou střechou s lucernou.

Dominantou města je rozhodně renesanční zámek se zahradami, jehož bohaté interiéry si můžete prohlédnout na třech prohlídkových trasách.

Na procházku se můžete vydat po naučné stezce kolem rybníka Svět, který je skvělým místem pro turistiku, cykloturistiku i odpočinek. Na druhém břehu vás poté čeká novogotická Schwarzenberská hrobka.

Rybník Svět vybudoval Jakub Krčín z Jelčan a Sedlčan v 16. století. Dnes zde kromě jeho sochy najdete také dvě pláže se sportovním areálem i dětským hřištěm.

Více informací
Zámek Třeboň
Zámek Třeboň
Muzeum veteránů Nová Bystřice
Muzeum veteránů Nová Bystřice
Hopsárium
Hopsárium