Pobyt v pětihvězdičkovém hotelu je exkluzivní zážitek sám o sobě, a co teprve, když se hotel nachází v tak krásné lokalitě jako je pražské Václavské náměstí? Užijte si Prahu v naprostém luxusu v jejím samotném centru, v Hotelu Ambassador Zlatá Husa *****, kde si vás budou hýčkat už od příjezdu welcome drinkem a lahví vína, bohatými bufetovými snídaněmi či prohlídkou Prahy se zkušeným průvodcem.

O ubytování

Přímo na Václavském náměstí stojí nádherný, luxusní, pětihvězdičkový Hotel Ambassador Zlatá Husa, který je ozdobou celému náměstí. Nachází se tak v samém historickém centru Prahy, uprostřed národní památkové rezervace, odkud to máte pár kroků k památkám, obchodům, kulturnímu programu různého druhu i restaurací. Exkluzivní hotel s vybavením a výzdobou v secesním stylu s naprosto okouzlujícími pokoji potěší i ty nejnáročnější zákazníky.

Kde budete spát?

Pocitu, že spíte na zámku, nabudete snadno v jednom z do detailu vyladěných pokojů v secesním stylu. Všechny pokoje mají k dispozici satelitní televizi, WiFi připojení, telefon, záznamník, minibar i trezor. Jistě vás potěší i vlastní mramorová koupelna s hydromasážní vanou, sprchovým koutem, fénem a kosmetickým zrcadlem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelu se můžete občerstvit i pořádně najíst ve dvou různých restauracích - v tradiční české restauraci Plzeňská Rychta, nebo v lobby baru s vynikající mezinárodní kuchyní a výhledem na Václavské náměstí, večer navíc za doprovodu klavírní hudby. Vždy si můžete vybrat z chutného, stálého menu, anebo z pravidelně se obměňujících nabídek. Personál vám však vždy nabídne exkluzivní výběr nápojů: více než 150 různých vín a šampaňského.

Najdete zde také Francouzskou restauraci, která však není otevřena pro veřejnost, pronajímá se pouze na soukromé akce.

Kde budete relaxovat?

Součástí Hotelu Ambassador Zlatá Husa je i Thai & Wellness Club. Přestože se zde dočkáte zejména profesionálních thajských masáží, můžete si zde užít i další relaxační a wellness terapie.

Něco navíc

Hotel navíc nabízí služby jako hlídaní dětí, čistírnu, prádelnu, sekretářské služby (kopírování či tištění dokumentů) a kadeřnický salon "Hair We Are".

Ambassador Zlatá Husa *****

Václavské náměstí 840/5, Praha 1
Česká republika

+420 224 193 876

reservation@ambassador.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Mazlíček do 4 kg zdarma, větší za poplatek 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 600 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
15 km