Vyrazte do Krkonoš a ubytujte se v Pensionu Relax v Peci pod Sněžkou. V moderně zařízeném prostředí vás čeká polopenze i vstup do wellness s vířivkou a saunou. Navíc je v ceně půjčení elektrokol na 1 - 3 dny dle délky pobytu a slevová karta na aktivity.

Moderní penzion blízko Sněžky

Pension Relax stojí v malebném horském středisku Pec pod Sněžkou - Velká Úpa na úpatí hory Sněžky. Pension je moderně zařízený a jak napovídá jeho název, hosté by zde měli hlavně relaxovat.

Ubytováni budete v pohodlně zařízených pokojích s LCD TV a koupelnou se sprchovým koutem, toaletními potřebami a WC. V celém penzionu je k dispozici WiFi připojení zdarma a většina pokojů má možnost přistýlek.

Restaurace penzionu je otevřená jak hostům penzionu, tak i ostatním návštěníkům. Interiéry kombinují moderní design s materiálem přírodního dřeva, v létě je k dispozici venkovní zahrádka. Občerstvit se zde můžete teplými a studenými nápoji, polévkami, hotovými jídly i hamburgery.

Relaxace a vyžití v Peci pod Sněžkou

Pokud jde o relaxaci, penzion disponuje vlastním wellness s vířivkou a saunou, kde zapomenete na všechny starosti. Také si tu můžete zahrát bowling.

Výhodou je také Karta hosta, kterou na penzionu obdržíte a která vám zajistí slevy na různé aktivity v Peci pod Sněžkou.

Tipy na výlet

Pec pod Sněžkou

Dnešní známé horské středisko pod nejvyšší českou horou vzniklo původně jako hornická osada pro těžbu kovů. V Peci pod Sněžkou na vás dnes čekají úchvatná panoramata okolních hor, ale také nespočet možností pro aktivní trávení volného času a relaxace. Kromě zimních radovánek všeho druhu a prosluněných letních túr, se zde můžete těšit na bobovou dráhu, relax park a lanový park plný zábavy i adrenalinu nebo jumpark.

Lanová dráha Sněžka

Pokud se vám nechce na túru, na vrchol nejvyšší české hory se můžete nechat vyvézt kabinkovou lanovkou z Pece pod Sněžkou. Na vrcholu najdete Polskou boudu s meteorologickou stanicí, rotundu sv. Vavřince a Českou poštovnu. Průměrná celoroční teplota se zde pak pohybuje pouze okolo 0,2 °C, tak se pořádně oblékněte. Lanovka je v provozu denně od 8:00 do 18:00 hodin v závislosti na počasí.

Česká poštovna na Sněžce

Česká Poštovna na vrcholu naší nejvyšší hory Sněžky (1 603 m n. m.) je jednoznačně nejvýše umístěnou stavbou u nás. Využijte tedy unikátní příležitosti a pošlete třeba pohled nebo dopis z tohoto místa. Po výšlapu se můžete těšit také na občerstvení a především vyhlídkovou terasu na střeše poštovny s nádherným výhledem do Čech i Polska. Poštovní směrovací číslo Sněžky je 542 91.

Pension Relax

Pec pod Sněžkou – Velká Úpa 140, Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 608 830 030

info@pensionrelax.cz

Check in
od 16:30
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,67/5
Celkem 3 hodnocení