Kochejte se krásami Adršpašských skal, užijte si kouzelnou přírodu i památky. Ubytujte se v historickém Hotelu Praha, kde vás čeká bohatá polopenze - bufetové snídaně a večeře o 4 chodech včetně salátového a zmrzlinového bufetu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jan B.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, noční ruch na ulici, jenž je slyšet přes okno se nedá nijak omezit. Večeři jsme sice předpokládali, že bude výběr ze dvou jídel, ale zase na druhou stranu, čím více na na výběr je, tím více si toho lidé neváží - viz snídaně, která byla bohatá svou rozmanitostí a stejně bylo dost lidí, jenž si nandali plné talíře a spousta po nich zbylo. Personál byl milý, možná i díky jeho věku a zkušenostem. Co se týká výletů - v neděli jsme byli v Polsku jak na Hejšovině, tak v Bledných horách a byli jsme velmi spokojeni. Adršpasko nás zaujalo a určitě to nebyla naše poslední výprava, vlastně i na Broumovsko.

Vynikající (Josef T.)

Ubytování skvělé, ještě lepší strava. Personál velmi ochotný. Moc děkujeme za velice hezký pobyt a rádi se vrátíme.

Vynikající (Jiří D.)

Hotel v centru Broumova, slušně vybavený, výborně připravené večeře české kuchyně, příjemný personál. Příjemně překvapil návrh programu výletů na dobu pobytu. Připomínka - centra historických měst bývají komplikované pokud tam jedete autem poprvé. Jednoduchý plánek centra s vyznačenými trasami vjezdu a výjezdu na výpadovky z města by zpravidla velmi pomohl.

Skvělé (Petr T.)

Hotel příjemný, personál ochotný a vstřícný. Domluva s rezervací výborná, komunikovali i v pozdních večerních hodinách.

Vynikající (Michal Jerie J.)

Vše v naprostém pořádku, milý personál, strava na výtečnou - jak kvalita, tak množství. Prostě spokojenost.

Skvělé (Jana U.)

S pobytem v hotelu Praha jsme byli spokojeni, pobyt i služby odpovídaly popisu. Strava byla dostačující, velký výběr ke snídani, k večeří teplé jídlo a k tomu výběr salátů a zmrzliny. Personál hotelu velice ochotný, pobyt hodnotím kladně.

Vynikající (Jiřina P.)

S pobytem jsme byli spokojeni, určitě příští rok něco podobného vyberu. S pozdravem, Procházková.

Skvělé (Věra ?.)

Výborně, vše co bylo v popisu, jsme obdrželi. Strava výborná, ubytování též, všude čisto, personál příjemný, není co vytknout.