• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/den (malá plemena), 300 Kč/den (velká plemena)

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Hotel pro rodiny v centru Broumova

Krásný historický Hotel Praha *** se nachází přímo na náměstí v centru města Broumov. Budova hotelu je kulturní památkou a slouží hostům nepřetržitě už přes 400 let. Na dosah máte nejen CHKO Broumovsko, ale i spousty kulturních památek.

Bydlet budete v příjemném dvoulůžkovém pokoji, rezervovat lze i pokoj pro tři, rodinný pokoj pro čtyři, pět a šest osob i dvouložnicové apartmá pro sedm osob. Všechna lůžka jsou pevná a pohodlná. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, telefon i LCD televizi, zdarma se připojíte k WiFi. Celý hotel je bezbariérový, má moderní výtah a je možné zajistit i speciální pokoj pro vozíčkáře.

Těšte se na polopenzi se snídaňovým bufetem, samoobslužným teplým pultem, salátovým i zmrzlinovým pultem. K hotelu patří také příjemná kavárna.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Vlasta H.)

Strava dobrá, personál vstřícný. Tipy na výlet Skalní město v Teplicích nad Metují a Adršpach, úžasné skalní scenérie.

Skvělé (Marie H.)

Pršelo, což personál nemohl ovlivnit televize měla velmi ztlumený přes a přes žádost muže, který nedoslýchá, ji personál nezesílil, jídlo dobré.

Dobré (Jana V.)

Hotelový pokoj - nedostačující osvětlení v koupelně, ve sprchovém koutě nebyl žádný držák sprchy a u WC také chyběl držák toaletního papíru. Odpady ve sprše a umyvadle špatně odtékaly. Pravděpodobně je hotel založen na krátkodobém ubytování svých hostů, protože se jídelníček po týdnu opakoval. Jinak byla strava celkem ucházející, jen byla málo pestrá (během 7-denního pobytu jsme měli jako přílohu 2x hranolky). Snídaně se také stále opakovaly - chyběl nějaký nápad. Třeba místo vajec natvrdo udělat jednou vejce míchaná nebo volská oka. Zato zmrzlina byla vynikající. Typ na výlet - určitě navštivte Broumovské skály. Není tam tolik lidí jako v Adršpachu a cesta po hřebenu Broumovský skal je úchvatná a zajímavá.