Užijte si pobyt v apartmánu v podkrkonošském Apartmánu Dračí údolí. Vydat se na něj můžete s celou rodinou či s partou přátel. Kromě pohodlných postelí je součástí pokoje také vlastní vybavená kuchyňka, na zahradě je zase k dispozici gril. Zábavu si užijete během fotbálku, šipek, kroketu či petanque. Okolní příroda je jako stvořená pro výlety pěšky i na kole a v létě si užijete i nedaleké koupaliště.

O ubytování

Apartmán Dračí údolí se nachází v malebné vesničce Lhota na předměstí Trutnova a nabízí doslova pohádkové ubytování pro všechny milovníky hor a cyklistiky.

Okolní krkonošská krajina je plná atraktivních výletních cílů. Příjemnou procházkou se dostanete například ke Kozím kamenům (2 km) s jeskyňkou, k 22 m vysoké rozhledně Žaltman (7 km) nebo ke Krausově vyhlídce (10 km), která leží přímo na hranicích s Polskem, a tak je z ní nádherný výhled na českou i polskou část Krkonoš. Ke zdolání lákají také nejvyšší české hory jako Sněžka (32 km), Černá hora (28 km) nebo Luční hora (40 km).

Oblast je doslova rájem pro cyklisty. Pouhých 400 m od ubytování leží Trutnov Trails – vyhlášený výchozí bod jednosměrných terénních stezek pro horská kola v okolí Trutnova v lokalitě Čížkových kamenů a Jestřebích hor. Celkem si zde můžete užít desítky kilometrů trailů různých obtížností vedoucích nádhernou krkonošskou přírodou.

Během horkých letních dnů se vypravte za osvěžením na trutnovské koupaliště Mebys (6 km) či k vodní nádrži Rozkoš (30 km). Krkonošské svahy jsou perfektním místem pro zimní sporty. Nejbližší sjezdovky najdete ve středisku Petříkovice (5 km). Mezi lyžaři se těší velké oblibě také ski areály v Mladých Bukách (14 km) nebo v Jánských Lázních (25 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v apartmánu, jehož kapacita je maximálně 6 osob. Apartmán má vlastní koupelnu i kuchyňku vybavenou sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou, nádobím a jídelním stolem. K jeho vybavení patří také posezení, televize a WiFi připojení.

Něco navíc

Během pobytu můžete využít možnost grilování na zahradě a zapůjčení společenských her. K dispozici je také zázemí pro stolní fotnálek, šipky, kroket, pétanque či líný tenis. Sportovci ocení možnost úschovy lyží a kol.

Apartmán Dračí údolí

Apartmán Dračí údolí

Bezděkovská 54 , Trutnov - část obce Lhota
Česká republika

Provozuje společnost:
Jiří Kadlec IČ: 76637549


605755508

draci.udoli@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Dětské hřiště
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
20 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
5 km
Běžkování
6,7 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě

Krkonošský národní park v létě Tip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pahorkami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • Nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací
CHKO Broumovsko
CHKO Broumovsko
Adršpach
Adršpach
Stezka korunami stromů Krkonoše
Stezka korunami stromů Krkonoše